Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Veselīgā un relaksējošā pēdu pašmasāža

Pēdu masāža, Image by andreas160578 from Pixabay

Pēdu masāža, Image by andreas160578 from Pixabay

Mūsu kājas nes visa ķermeņa svaru, tāpēc tām ir daudz jāpacieš. Kājām ir jāiztur dažādi sasprindzinājumi - neatkarīgi no tā, vai tie ir pārāk stingri apavi, tulznas un saberzumi vai vienkārši visu dienu pavadot kājas. Toksīni tiek izvadīti arī caur kājām, kas tradicionālajā ķīniešu medicīnā tiek attiecināts uz faktu, ka orgāni ir saistīti ar dažādiem pēdas reģioniem. Pēdu masāža ir veselīga un ir lielisks veids, kā mazināt spriedzi pēdās, kā arī ir ideāli piemērota, ja vēlies vienkārši atpūsties jeb relaksēties.

Kāpēc masēt pēdas?

Tāpat kā ķermeņa masāžai, pēdu masāžai vajadzētu radīt relaksācijas stāvokli. Tā kā ir pierādīts, ka spriedze un stress noved pie sliktas veselības, ir pilnīgi dabiski, ka mēs vēlamies savā ikdienas dzīvē iekļaut regulāru atpūtu., turklāt mūsu kājās darbojas ļoti daudz nervu, kas ir ideāli masāžas kandidāti un var palīdzēt atpūsties visam ķermenim.

Kā padarīt masāžu vērtīgāku?

Pirms sākam masēt sevi, ieteicams ieiet siltā vannā vai veikt kāju vannošanu, lai siltums atslābinātu saspringtos pēdas muskuļus, palīdzot ātrāk sasniegt vēlamo rezultātu.

Papildus piemērotas masāžas želejas lietošanai. Protams, var izmantot arī aromātiskas eļļas. Šīs eļļas jāsagatavo iepriekš. Lai sagatavotos masāžai, var izmantot arī relaksējošu mūziku vai aromātiskas sveces.

Kā veikt pēdu pašmasāžu?

Visu iemācīties vienmēr ir vieglāk, ja redzi, kā to dara. Tādēļ atpūtini kājas siltā kāju vannītē un ērti iekārtojies, ieslēdz zemāk pieejamās pēdu pašmasāžas video un baudi savu pēdu masāžu!

Lasi arī:

Ko par cilvēka personību pasaka pēdas forma?

Kāju maskas mīkstām, maigām pēdiņām

Kāpēc rīvēt pēdas ar banānu mizu?

Kā noņemt kāju tūsku pašam?

Kāpēc svilst pēdas?

Pārsteidzoši - kas notiks, ja kājas mērcēsi etiķī?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...