Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

VIDEO: Cik izmaksāja Kašera kāzas un jaunais uzvārds?

Kašera kāzas. "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Kašera kāzas. "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Trešdien, 16. jūnijā, Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā norisinājās šī gada Latvijā gaidītākās - multimākslinieka Kašera kāzas ar mīļoto vīrieti, fitnesa trenei Jānu Miņinu. Viņu uzvārdi pēc laulības: Jānis Miņins Blūms-Blūmanis un Kaspars Blūms-Blūmanis Miņins.

Kanāla "STV Pirmā!" šovā "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes atklāja, ka viņu - divu vīriešu salaulāšana - ir dārgāks process, kamēr pāriem Latvijā tas izmaksājot tikai 16 eiro. "Protams, ir žēl, ka mēs to nevarējām izdarīt Latvijā. Žēl, ka mums jābrauc uz kaut kādu tur svešu valsti, kur mēs pat nemaksājam nodokļus un neko nedarām, lai mēs varētu apprecēties un īstenot savus mērķus. Cerams, ka tas kaut kā mainīsies un arī pamazām virzīsies uz Latviju," saka Jānis.

Par šo jautājumu ir, ko teikt arī Kašeram: "Nu, jā, tu atkal esi pieklājīgs, bet man liekas, ka tas ir stulbi, ka mēs to nevaram izdarīt kā Latvijas pilsoņi Latvijā. Bija jātērē milzīgi daudz naudas, lai mēs būtu šeit, nodrošinātu visiem lidojumus un dzīvošanu, ēšanu, labiekārtošanu, visus kovida testus. Principā mēs ar Jāni rēķinājām, ka mūsu kāzās, kurās bija pieci cilvēki, mēs Latvijā varētu būt pārvērtuši par tiešām normāla līmeņa kāzām 50 cilvēkiem."

Vairāk par Kašera kāzām skaties 1188 Play, kā arī "STV Pirmā!" šovā "Slavenības. Bez filtra", kas TV ekrānos redzams no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.30 un 21.05.

Tevi varētu interesēt arī šis:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...