Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vītiņai grūtniecības zaudēšanu palīdzējis pieņemt tikai laiks

Baiba Vītiņa, "STV Pirmā!" šova "Māmiņu klubs" ekrānšāviņš

Baiba Vītiņa, "STV Pirmā!" šova "Māmiņu klubs" ekrānšāviņš

Ir daudzi topošie un esošie vecāki, kuri piedzīvojuši grūtniecības zaudēšanu. "Kad viņas satiekas" vadītāja Baiba Vītiņa lēš, ka ar to saskaras katra ceturtā sieviete, taču neviens nekad par to skaļi nerunā. Viņas gadījumā otrās grūtniecības laikā bērniņam, esot vēderā, vienkārši apstājās sirds. To viņa uzzināja kārtējās sonogrāfijas laikā: "Viena lieta, kas palīdzēja to pieņemt, bija laiks. Gāja laiks un tad apradu ar šo domu, bet to pieņemt līdz galam tāpat nevaru. Man pēc zaudētās grūtniecības ir piedzimis bērns, bet nav sajūtas, ka tā pati dvēselīte ir atkal atnākusi pie manis. Tomēr nepamet doma, ka kādreiz satiksimies. Es saņēmos pēc laika dalīties sociālajos tīklos ar to, ka gaidu, kā amerikāņi to sauc, "varavīksnes bērniņu", jeb to, ka gaidu bērniņu pēc zaudējuma. Man privāti atnāca daudzas vēstules no māmiņām, kas to arī piedzīvojušas, taču neviena ar to nedalījās komentāros pie ieraksta. Man arī no sākuma bija kauna sajūta," saka divu bērnu māmiņa.

Pēc ķeizargrieziena un grūtniecības zaudēšanas Baiba jutusies tā, ka viņai nav kontroles pār savu ķermeni: "Kāpēc es? Tāda sajūta, ka esmu vīlusies ķermenī, jo tas nav kaut ko izdarījis līdz galam acīmredzot. Kad kāds pasaka, ka tā ir dabīgā atlase, tad vispār - kāpēc man tas jādzird? Laiks un negaidīta grūtniecība izglāba visu to drūmuma periodu. Meitas ienākšana ģimenē bija tas, kas mūs pacēla, bet tajā pašā laikā uz katru sonogrāfiju gāju tā pārbijusies. Tādas bailes manī bija. Es nezinu par ko vēl savā dzīvē vēl esmu tā baidījusies - rokas trīcēja, kājas trīcēja."

"Māmiņu klubu" skaties ne tikai "STV Pirmā!", bet arī 1188 Play.

Iemet aci:

Veselības ministrs Daniels Pavļuts kļuvis par dvīņu tēvu
Pīlēna stāsta, kā bērni pielāgojušies, pārceļoties no Latvijas uz Austriju
Olga jūsmo, cik labi Kaspars aizstāv viņas meitas
Kuģu ģimene kameru priekšā demonstrē bērna ieņemšanas rituālu
Gints un Jekaterina Valdmaņi kļuvuši par vecākiem

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...