Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Žanis par suņa izlaišanu izskrieties sola pašu Magoni likt pie ķēdes

Magone Šutoviene, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Magone Šutoviene, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Magones un Žaņa attiecības ar katru dienu kļūst arvien saspīlētākas - abi pamatīgi sastrīdējušies suņu meitenes Sibas dēļ. Saimniece palaidusi četrkājaino mīluli izskrieties pa lauku, bet vīrs Magonei aizrādīja, ja viņa tā turpinās darīt, tad pašu liks sētā pie ķēdes: "Ko tad es grēku daru? Sunīti nevar laist, redz, vaļā. Nav godīgi, ka Siba talkas dienā sēž pie ķēdes. Man sirds kā sievietei maiga un žēl, es pa kluso paņēmu un palaidu, lai izskrienas, jo viņai reāli vajag. Es ik pa laikam Žanim aiz muguras tā daru."

Magone stāsta, ka nezina kā justies, kad vīrs visu laiku viņas virzienā pauž tikai un vienīgi neapmierinātību: "Sirds sāp. Es to īsti nevaru ietekmēt. Mani nolika pie vietas - būs suņa vietā jāsēž pie ķēdes, ja pārkāpšu viņa teiktajam. Kas es esmu viņam? Sanāk, ka ku**, ja mani sola likt pie ķēdes? Traki. Es nezinu, ko darīt. Varianti jau ir, tikai sekas tad kādas katram variantam būs, kādas sankcijas pret mani, ja es kaut ko uzdrīkstēšos darīt..." STV Pirmā! realitātes šovā "Slavenības. Bez filtra" stāsta pašmāju TV personība.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Magone ar Dainīti aprunā Šutovu ģimenes ieilgušos strīdus.

Apskaties arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...