Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Žanis paziņo, ka Magone ir apkaunojums visai Šutovu dzimtai

Magone Šutoviene, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Magone Šutoviene, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Lai gan dzejniece Magone vēl vasarā 1188.lv stāstīja, ka viņai ar vīru Žani ir labas attiecības, jaunajā "Slavenības. Bez filtra" sezonā atklājas kas cits - dzīvesbiedrs pārmet mājas un bērnu nekopšanu, kā arī vairs nevēlas, lai viņa patur uzvārdu Šutoviene. "Žanītis, redzi kā, ar mums vairs tā kā nebiedrojās. Esot es par apkaunojumu viņam. Jā, es vairs neesmu gana laba. Viņa vārdu nelietīgi valkāju, šitā mums iet. Pavēlēja Šutoviene izdzēst no visiem saviem datiem ārā. Es apkaunojot dzimtu, ķipa," stāsta pašmāju TV personība.

Magone no vīra sapratusi, ka viņš grib, lai sieva ir cienījama deputāte, aktrise vai publiciste, nevis āksts. "Tāpēc, ka es gribot būt klauns, ļa, ļa, ļa. Bet es saku, ka tā ir cilvēkiem prieka doza! Tas nav tas, ka es esmu muļķe, stulba vai traka. No viņa sirds un vārdiem esmu sapratusi, kas man ir jādara. Man ir dotas skaidras instrukcijas, ko un kā darīt. Vai es pieņemu vai nē. Viņš man arī teica, ka grib dzirdēt manu viedokli un varbūt ir citi risinājumi, varbūt ir vēl kaut kādi varianti. Bet, nu ilgi es negaidīšu, es gribu zināt točna un konkrēti."

Vairāk ieskatu Magones dzīvē meklē 1188 Play!

Tevi varētu interesēt arī šis:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...