Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Limbažu AO - Valmieras AO

Rādīt iepriekšējos reisus
08:00 Limbažu AO
08:50 Valmieras AO
Limbaži-Valmiera 7145 AS "CATA"
2,35 €
46km
50min
12:55 Limbažu AO
13:51 Valmieras AO
Tūja-Limbaži-Valmiera 7805 SIA "VTU Valmiera"
2,35 €
46km
56min
18:10 Limbažu AO
19:00 Valmieras AO
Saulkrasti-Valmiera 7807 AS "CATA"
2,35 €
46km
50min