Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Limbažu AO - Valmieras AO

Show past schedules
6:50 AM Limbažu AO
7:45 AM Valmieras AO
Limbaži-Valmiera 7145 AS CATA
€2.45
46km
55min
8:00 AM Limbažu AO
8:50 AM Valmieras AO
Saulkrasti-Tūja-Limbaži-Valmiera 7807 AS CATA
€2.45
46km
50min
12:55 PM Limbažu AO
1:51 PM Valmieras AO
Limbaži-Valmiera 7145 SIA VTU Valmiera
€2.45
46km
56min
3:50 PM Limbažu AO
4:45 PM Valmieras AO
Limbaži-Valmiera 7145 AS CATA
€2.50
47km
55min
6:10 PM Limbažu AO
7:00 PM Valmieras AO
Saulkrasti-Tūja-Limbaži-Valmiera 7807 AS CATA
€2.45
46km
50min