Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Daugavpils AO - Rīgas SAO

Rādīt iepriekšējos reisus
10:00 Daugavpils AO
13:20 Rīgas SAO
Daugavpils-Rīga K7983 SIA "DAUTRANS"
223km
3h 20min
10:30 Daugavpils AO
14:20 Rīgas SAO
Daugavpils-Ilūkste-Vecumnieki-Rīga 7493 SIA Daugavpils autobusu parks
10,80 €
227km
3h 50min
15:25 Daugavpils AO
18:50 Rīgas SAO
Daugavpils-Rīga K7983 SIA "Lux Express Latvia"
221km
3h 25min