Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

2021. gada mīlestības horoskops Mežāžiem, Ūdensvīriem un Zivīm

Pāris, foto - Pixabay

Pāris, foto - Pixabay

Vēlies ieskatīties, ko sola 2021. gads mīlestības jomā? Ja esi Mežāzis, Ūdensvīrs vai Zivis, šis horoskops ir tieši par Tevi! Ieskaties, ko sola zvaigznes mīlestībā un attiecībās 2021. gadā!

Mežāzis

Pat ja spraigie 2021. gada mīlas notikumi izsauc īstu prāta vētru Tavā galvā, nezaudē modrību, Mežāzi! Brīvie šīs zīmes pārstāvji var pilnībā mainīt savus uzskatus par attiecībām un uzzināt daudz līdz šim sev neatklāta, bet tiem Mežāžiem, kuri jau ir ģimenes saitēs, vajadzētu ieklausīties apkārtējos, nevis paļauties tikai uz saviem uzskatiem. 2021. gada pirmajā pusē viss ritēs mierīgu gaitu. Ja arī gadīsies kāds spraigāks notikums, nevajadzētu būt aizspriedumainam un izdarīt sasteigtus lēmumus. Nebūs iespējams visur uzvarēt, tomēr arī negatīvs rezultāts nesīs savu mācību un augļus. 2021. gada otrajā pusē nāksies iemācīties daudz jauna attiecībās, bet vasaras beigās, rudens sākumā nāksies pieņemt svarīgu lēmumu.

Ūdensvīrs

2021. gads Ūdensvīriem mīlas un attiecību jomā nemaz nesola dinamiskumu. Arī kā prioritāte šī joma nebūs, tomēr dzīve piespēlēs visu, lai sasniegtu mērķus mīlestībā. Un motivācija būs! Ūdensvīrs sapratīs, kāpēc viss notiek, kā notiek un, kādēļ attiecīgie cilvēki ir visu notikumu epicentrā un Ūdensvīram nepieciešami. Tiem Ūdensvīriem, kam jau ir sava otrā pusīte, nāksies kontrolēt savas emocijas, jo notiks negaidīti pavērsieni mīlas jomā. Tieši šajā gadā ir piemērotākais laiks, lai uzsāktu jaunu attiecībās, kā arī uzsāktu sarunas, kas jau kādu laiku ir tikai prātā. Otrā gada pusē norisināsies vēl interesantāki notikumi. Tuvāk rudenim ir ļoti lielas iespējas satikt savu sapņu cilvēku un visas uzsāktās attiecības būs veiksmīgas un daudzsološas. Gada beigas būs ļoti iepriecinošas, attiecībās esošie Ūdensvīri veiksmīgi var pāriet nākošā attiecību līmenī!

Zivis

Lai gan nevajag ļaut vaļu pārāk lielām emocijām, mīlestības joma Zivīm 2021. gadā nesīs lieliskus mirkļus! Lielisks gads, lai pārvērtētu savus uzskatus un pieņemtu lēmumus, kā arī izveidotu jaunus uzskatus. Būs sirsnīgas un patīkamas tikšanās ar sen neredzētiem cilvēkiem. 2021. gada pirmajā pusē Zivīm jāpaļaujas uz savām sajūtām un uzskatiem, kā arī jāizdara visi secinājumi, nepakļaujoties apkārtējo spiedienam. Brīvās Zivis sastaps savu otro pusīti vienalga kurā gadījumā – dodoties sabiedrībā vai mājas apstākļos. Attiecībās esošām un ģimenes dzīves Zivīm nāksies pieņemt svarīgu lēmumu. Otrajā gada pusē Būs jaunas iespējas iesaistīties mīlas pilnās attiecībās. Nebaidieties būt drosmīgas un izdarīt pirmos nopietnos soļus pašas, lai skaļi paziņotu par savām slēptajām jūtām!

Uzzini arī ko 2021. gadā mīlestībā zvaigznes sola:

Auniem, vēršiem, dvīņiem

Vēžiem, lauvām, jaunavām

Svariem, skorpioniem, strēlniekiem

Kādas krāsas 2021.gadā nesīs veiksmi un kādas neveiksmi katrai horoskopa zīmei?

Pāris, foto - Pixabay

Pāris, foto - Pixabay

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas