Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kādā vecumā mīlestību satiek katrā horoskopa zīmē dzimušie?

Mīlestības horoskops, Image by Prettysleepy from Pixabay

Mīlestības horoskops, Image by Prettysleepy from Pixabay

Astrologi atklājuši, kādā vecumā cilvēki sastop mūža mīlestību, vadoties pēc to horoskopa zīmes.

Auns

Auni sagaidīs mīlestību vecumā, kad viņi būs pietiekami nobrieduši, bet joprojām sevis meklējumos. Auni nekad neslēpj savu patieso būtību. Bet, lai tos iepazītu labāk, ieteicams kontaktēties ar viņiem viņu dabiskajā vidē (ballītes, iemīļotās nodarbības, izklaide). Tas ir dzīves baudīšanas periods, bet nopietnām attiecībām viņi būs gatavi aptuveni 30 gadu vecumā.

Vērsis

Vērsis var sagaidīt savu īsto un vienīgo jau 16 gadu vecumā. Acīmredzot Vērsis vēl ir pārāk jauns, bet pievilcīgs un romantisks. Vērsis droši vien nezina, kurp vedīs šīs attiecības, bet šajā vecumā, kad visa dzīve ir viena vienīga mīkla un tās galvenā daļa ir draugi, viņiem ir ļoti svarīgi būt kopā ar cilvēku, kas pilnībā atbilst šai fāzei dzīvē.

Dvīņi

Dvīņi var sastapt kādu īpašu cilvēku, kad viņiem ir aptuveni 19 gadu, bet, visticamāk, viņi nebūs ar to kopā vēl dažus gadus. Iepazīšanās var notikt studiju laikā universitātē vai draugu lokā, bet šajā cilvēkā noteikti būs kaut kas īpašs.

Viņi atbildīs viens otram daudzos aspektos un jutīs, ka ir pazīstami veselu mūžību. Parasti Dvīņi nereaģē uz nopietnām attiecībām (īpaši tādā jaunībā), bet pat tad, ja potenciālais partneris būs vien uz dažiem gadiem, Dvīņi par viņu vienmēr atcerēsies, līdz viņi atkal satiksies nobriedušā vecumā.

Vēzis

Vēži sapņo par īstu mīlestību kopš agras bērnības, tāpēc nav brīnums, ja viņi satiekas ar to jau 15 gadu vecumā. Viņiem ir ideālas attiecības, pilnas mīlestības un cieņas. Viņi ir reizē nobrieduši un naivi. Vēži spēj sadoties rokās un apmainīties ar nevainīgiem skūpstiem, vienlaikus sarunājoties par lietām, kas ir sarežģītas pat tiem, kuri ir divreiz vecāki. Bet Vēžiem tas ir viegli un dabiski.

Lauva

Lauvas ienīst nopietnas attiecības, līdz izlemj, ko viņi grib no dzīves pirmām kārtām. Tādēļ partnera izvēle aizņem noteiktu laiku, pie kura jāpieskaita laiku pārdomām par izvēles pareizību. Tātad Lauva vidēji ir 25 gadus vecs.

Šajā vecumā Lauva zina, ko vēlas panākt dzīvē, un ir ceļā uz slavu. Attiecībā uz mīlas sajūtām viņi izjūt to pašu, ko pusaudži. Vecums Lauvām nespēlē lielu lomu, ja vien viņi var apgalvot, ka ir izmantojuši visas iespējas dzīvē.

Jaunava

Jaunavas zīmē dzimušie dzird par otrām pusītēm no cilvēkiem, kuri ir atraduši savējās, bet viņiem pašiem ir grūti iedomāties kaut ko līdzīgu.

Lai kā viņi censtos (vai necenstos), viņi nespēj izveidot nepieciešamo saikni ar cilvēku, kurš kļūtu par kaut ko īpašu Jaunavas dzīvē.

Jaunava ir izņēmums no noteikumiem: viņai nav jāiemīlas, lai atrastu ideālu pāri. Jaunavas piepilda savu dzīvi ar draugiem un paziņām, cerot, ka kāds iederēsies otrās pusītes lomā.

Svari

Svari sagaida savu likteni sarežģītajā 20 gadu vecumā, kad tie vairs nav pusaudži, bet arī ne īsti pieaugušie. Viņu dzīvē notiek daudz svārstību, kas noved pie atbildēm.

Svariem optimāla izvēle būs labākais draugs, ar kuru var sarunāties stundām un kurš uz laiku liks viņiem aizmirst par problēmām. Pat tad, ja starp viņiem nekas nenotiktu, Svari tik un tā būtu pateicīgi par to, ka ir kāds, kurš tik harmoniski atbilst tiem, ka pat lasa viņu domas.

Skorpions

Skorpioni var satikties ar mīlestību jau 12 gadu vecumā. Bērni, protams, nezina, ko darīt ar šādu emociju eksploziju. Viņi droši vien slēps tik spēcīgas jūtas, tomēr tās iepriecina un raisa iztēli.

Skorpionu otrā pusīte ir kāds, ar kuru viņi jau ir pavadījuši neskaitāmas vasaras brīvdienas un par kuru viņi pastāvīgi domā, atrodoties attālumā. Atšķirībā no citām attiecībām tās vienmēr liekas jaunas un svaigas.

Strēlnieks

Strēlniekam patīk būt brīvam un neatkarīgam, tāpēc otru pusīti tie atradīs ne agrāk kā 28 gados.

Viņi pat nedomā par nopietnām jūtām līdz šim vecumam. Bet dodiet viņiem laiku – un jūs pārsteigs, cik ātri viņi pierod pie stabilām attiecībām. Turklāt Strēlniekiem joprojām būs sava telpa un daudz brīvā laika, bet partneris to jau zinās un sapratīs.

Mežāzis

Mežāzim ir savi priekšstati par otrajām pusītēm – bieži viņi pat smejas par šo jēdzienu, kas viņiem liekas infantils.

Mežāzis tiecas pēc īstām, nobriedušām attiecībām. Visbiežāk Mežāzis satiek savu pāri, kad viņiem ir 30 gadu.

Šajā laikā viņi iemācās sagaidīt un pieņemt pārsteigumus no dzīves. Tāpēc, kad mīlestība beidzot parādīsies, viņi ir morāli gatavi nopietnām attiecībām, iepriekš pārliecinājušies, ka tas ir viņu laiks.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs parasti nemēdz iemīlēties agrā vecumā, bet veido saiknes, kas ir dziļākas par mīlestību.

Ūdensvīriem bieži vien liekas, ka cilvēki tos nesaprot, tāpēc viņiem, bez šaubām, ir vajadzīgs kāds, kurš ir gatavs uzklausīt un mīlēt bez nosacījumiem.

Viņiem ir vajadzīga radniecīga dvēsele, ar kuru var runāt visu nakti, lai padarītu viņus vēl stiprākus.

Ūdensvīriem ir nepieciešams izturīgs pamats attiecībām, tāpēc partnerim nāksies ilgi pūlēties, līdz iegūs viņu uzticību.

Zivis

Zivis slepenībā sapņo par otro pusīti un bieži iemīlas 17 gadu vecumā, kad visam ir īpaši liela nozīme.

Kad Zivis stāsta romantisku tikšanās stāstu, tas izklausās kā pasaka. Radniecīgā dvēsele atklāj jaunu un aizraujošu nodaļu viņu dzīvē.

Lasi arī šos horoskopus!

Mīlestības horoskops, Image by Prettysleepy from Pixabay

Mīlestības horoskops, Image by Prettysleepy from Pixabay

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas