Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Mīlestības horoskops 2022. gadam

Mīlestības horoskops, Photo by Kelly Sikkema on Unsplash

Mīlestības horoskops, Photo by Kelly Sikkema on Unsplash

Vai arī Tev gribas nedaudz ieskatīties, ko sola zvaigznes nākamajam gadam mīlestības jomā? Lasi mīlestības horoskopu 2022. gadam.

Auna mīlestības horoskops

Saskaņā ar mīlestības prognozēm 2022. gadā Auna cilvēki gūs labus rezultātus mīlas dzīvē. Šī gada februāris un marts būs ļoti veiksmīgi šajā jomā. Varēsiet pavadīt skaistus mirkļus kopā ar savu mīļoto cilvēku, tomēr jūs abi viens no otra sagaidāt daudz, kā dēļ jūs varat justies nedaudz saskumuši. Nevajag novēlēt savam mīļotajam lielas lietas, jo īstā laime slēpjas mazās lietās un patiesās jūtās. Šogad jums rūpīgi jāieklausās partnera vārdos un nevajadzētu no viņa neko slēpt. Februāra mēnesis būs veiksmīgs randiņiem ar kādu sirdij tuvu cilvēku, bet labs jauniem pāriem - no marta līdz jūlijam. Tajā pašā laikā Auni savu partneri 2022. var iegūt arī, ja vēl ir vientuļi. Zvaigznes saka, ka jaunajā Tīģera gadā jālutina mīļotais biedrs ar dāvanām, tas stiprinās attiecības. Ja Auni vēlas gūt panākumus profesionālajā dzīvē, viņiem vairāk jāpakļaujas savam mīļotā viedoklim.

Vērša mīlestības horoskops

2022. gadā Vēršiem rūpīgi jāiet mīlestības ceļš. Gada sākumā var gadīties daudzas problēmas attiecībās jūsu vitalitātes dēļ. Šogad Vēršiem jābūt harmonijā ar savu mīļoto un jācenšas viņiem attiecīgi sekot. Nevajadzētu strīdēties par sīkumiem, kā dēļ var rasties garīgas, emocionālas problēmas. No maija līdz septembrim jāturas tālāk prom no sava ego un nepinies sīkumos, Vērsi, tikai tad Tava mīlas dzīve šogad var sasniegt augstumus. Pēc aprīļa vidus saglabāsies stipras attiecības starp Vērsi un viņa mīļoto. Jūs pavadīsiet laiku viens ar otru un attiecībās būsiet godīgi. Mīlestībā jums ir jāsaglabā dažas robežas un jāuztur partnera uzticība.

Dvīņu mīlestības horoskops

2022. gada sākumā, Dvīņiem katrai problēmai izdosies rast risinājumu dialogā. Aprīļa vidū var iepriecināt savu mīļoto ar savu inteliģenci un novērst viņu prātā radušās šaubas. Šogad mīlestības krāsas būs raibas un Dvīņi nepalaidīs garām nevienu iespēju pavadīt laiku kopā ar savu partneri. Gads jāpavada harmonijā starp darbu, ģimeni un otro pusīti. Taču, ja aprīļa vidū esiet pārāk aizņemts ar darbiem, tad mīļotais var sadusmoties. Šī iemesla dēļ starp jums abiem var pastāvēt strīds, kuru jāatrisina mierīgi izrunājoties. Ja Dvīņi pilnībā pastāstīs par patieso situāciju, viņi noteikti sapratīs Dvīņu nostāju. Vientuļie Dvīņi var nostiprināt attiecības ar savu iecerēto augustā un decembrī, bet gada nogalē pavisam iespējams jau varēs ķerties pie laulības lietas.

Vēža mīlestības horoskops

2022. gadā Vēzis var pildīt savus pienākumus un virzīties uz priekšu, likvidējot sevī sakrājušās bailes no mīlestības. Gada sākumā gan var rasties problēmas mīlestībā un attiecībās, bet pēc aprīļa vidus partnerim, kuram līdz šim nebija pārliecības par Vēzi, taps skaidrs, vai turpināsies attiecības vai nē. Šogad var sakārtoties visas neskaidrības. No 17. maija līdz novembra pēdējai fāzei varēs ar savu otro pusīti labi pavadīt laiku, valdīs mīlestības un romantikas pārpilnība. Savā partnerī Vēzis 2022. gadā redzēs labu draugu, kas piešķirs attiecībām skaistumu. Ja uzticies savam partnerim, dalies ar viņu savās personiskajās lietās un uzklausi viņa padomus. Šogad šī zodiaka cilvēkiem nevajadzētu veidot intīmas attiecības ar vairāk nekā vienu cilvēku, pretējā gadījumā var iedzīvoties nepatikšanās.

Lauvas mīlestības horoskops

Lauvas zodiaka ļaudīm nāks par labu gada sākuma vidus, ir jāvelta pietiekami daudz laika sev un savam partnerim, un vajadzētu mēģināt viņus saprast, noskaidrot un izzināt, kādas problēmas notiek viņu dzīvē. Lai gan pēc aprīļa vidus var nest veiksmīgas pārmaiņas Lauvas dzīvē ieilgusī mīlas dēka. Tajā pašā laikā daži Lauvas var izveidot jaunas attiecības. Ja esi attiecībās un vēlies tās virzīt uz priekšu, tad vajadzētu izvairīties no veco kļūdu atkārtošanas. Šogad uzlabosies emocionālā saziņa ar partneri. Laiks no šī gada vidus līdz beigām būs patīkams tiem cilvēkiem, kuri ir attiecībās. Starp abiem būs daudz sarunu, un dalīsities savā pieredzē ar mīļoto. Šajā laikā der atcerēties arī, ka vajadzētu parūpēsies arī par partnera vajadzībām.

Jaunavas mīlestības horoskops

Jaunavām 2022. gada sākumā var būt apgrūtinošs laiks mīlas dzīvei. Taču mīļotais cilvēks šoreiz stāvēs blakus Jaunavas sporta veidam un pakļausies katram viņas lēmumam. Pateicoties labajām attiecībām ar savu partneri, Jaunavas var satuvināties ar viņiem līdz aprīļa mēnesim. Šogad savā dzīvē Jaunavas sajutīs partnera ietekmi. Tajā pašā laikā šī zodiaka cilvēki, kuri līdz šim ir bijuši vientuļi, šogad var iemīlēties. No jūlija līdz septembrim Jaunavas var arī uzskatīt sevi par veiksminieku laulības dzīvē, un partnera atbalsts šogad piepildīs šīs zīmes pārstāvjus ar pozitīvismu.

Svaru mīlas horoskops

2022. gadā Svariem ir jāsavalda sava spītīgā daba, jo tas var atturēt partneri no viņiem, jo īpaši līdz aprīļa beigām. Pēc aprīļa jums vajadzētu mēģināt vadīt partneri vienam pašam, pretējā gadījumā jūsu attiecības var sabojāties. Ja spēsi kontrolēt savu dabu, tad šis gads var būt labs. Laika posms no maija līdz septembrim būs ļoti veiksmīgs mīlas dzīvei. Svari, kuri šajā laikā ir iemīlējušies, gūs labus rezultātus. Ja vēlaties apprecēties ar savu draugu vai draudzeni, šajā laikā varat ar viņiem runāt par laulībām. Šogad Svariem ir jādod savam mīļotajam zināma brīvība, lai viņš būtu laimīgs.

Skorpiona mīlestības horoskops

Šis gads Skorpiona ļaudīm būs kā pa kalniem un lejām mīlestības jomā. Jau gada sākumā dzīvē var būt kāpumi un kritumi. Taču, ja situācijas saprot mierīgi, tad daudzas Skorpionu problēmas var tikt pārvarētas. Tajā pašā laikā pēc aprīļa mēneša vidus Skorpioni piedzīvos lielas pārmaiņas mīļotā partnera dzīvē, pieaugs mīlestība, pieaugs ticība mīlestībai un varēs tiekties arī pēc jauniem plāniem. Ja skatīties visa gada scenārijā, tad mīlas dzīvē šogad noteikti pienāks kāds labs mirklis. Šogad nāksies domāt mazliet savādāk, lai pārvarētu nepatikšanas, kas mīlas jomā nāk atkal un atkal. Tiem, kuri attiecībās ir ilgāku laiku, dzīvē var rasties nelielas problēmas, lai gan tas neietekmēs attiecības. Lai novērstu šaubas un vilšanos, šogad, iespējams, nāksies pieņemt dažus svarīgus lēmumus attiecībā uz savu mīlas dzīvi. No otras puses, cilvēki, kuriem bijusi šķiršanās, var samierināties un atgriezties pie sava bijušā mīļotā.

Mīlestības horoskops Strēlniekam

2022. gada sākums Strēlnieku mīlas dzīvē izskatīsies labi. Bet pēc aprīļa vidus Strēlnieks redzēs, kā šogad ap viņu pūš mīlestības vējš un jaunas virsotnes ieradīsies attiecībās attiecībās. Maija mēneša pēdējā fāzē būs iespēja satuvināties ar savu partneri. Daži Strēlnieka zodiaka pārstāvji šajā laikā var runāt par laulībām ar savu partneri. Tomēr pirms lēmuma pieņemšanas precēties vajadzētu rūpīgi padomāt. Ja rodas šaubas, runājiet, Strēlnieki, ar savu mīļāko un atbrīvojoties no tām. Kopumā jūsu partneris ir ar jums apmierināts. Arī šogad šī gandarījuma sajūta paliks partnera prātā.

Mežāža mīlestības horoskops

Gada sākums Mežāžiem būs labs mīlestības ziņā. Līdz šim mīlestības sajūtu neaplaimotie šī zodiaka cilvēkiem šogad dzīvē var ienākt kādu īpašs cilvēks. Tajā pašā laikā daži cilvēki šogad var arī apprecēties. Ja aicināsi savu mīļoto precēties no maija līdz jūlija mēneša pēdējai fāzei, tad, visticamāk, saņemsi pozitīvu atbildi. Mīlestības un atdeves sajūta starp mīlošajiem valdīs visu šo gadu. No otras puses, arī to cilvēku mīlestība, kuri turas tālāk no partnera, šogad var nostiprināties, attālums uz Mežāzi neatstās nekādu iespaidu. Ja ir ilgstošas ​​attiecības, tad šogad var atkal satuvināt savu partneri ar saviem ģimenes locekļiem un saņemt piekrišanu laulībai arī no saviem ģimenes locekļiem.

Ūdensvīra mīlestības horoskops

Ūdensvīra cilvēki, visticamāk, gūs pretrunīgus rezultātus mīlas dzīvē no gada sākuma līdz aprīļa pirmajai pusei. Aprīļa otrajā pusē būs vairāk jāpieliek pūles mīlas dzīves uzlabošanai un pamazām mīlestība nostiprināsies, un varēsi saliedēties ar partneri. No šī gada jūnija līdz oktobrim būs redzami pozitīvi aspekti. Šī gada pēdējā fāzē, proti, no oktobra līdz decembra beigām, Ūdensvīri spēs izprast partnera jūtas un pieņemt lēmumu par laulībām un sasaistīties laulības saitēs, arī partneris to novērtēs.

Mīlestības horoskops zivīm

2022. gada vidū Zivis redzēs uzlabojumus savā mīlas jomā. Šī gada sākumā nespēsi veltīt pietiekami daudz laika savam partnerim, līdz aprīļa otrajai pusei nāksies saskarties ar problēmām mīlas dzīvē. Pēc aprīļa mēneša, redzēsi daudz pozitīv pavērsienu savai veselībai un mīlestībai. Līdz gada beigām spriedze un cīņas, kas notiek jūsu starpā, izzudīs. No maija līdz septembrim būs laiks saprasties un atgūties no neatrisinātajiem jautājumiem, šajā laikā arī iegūsi iespēju pieņemt sevi kā laulības partneri. Jaunajiem pāriem arī šis būs labvēlīgs laiks, jo viņi viens otram veltīs visu uzmanību. Šajā laikā tiks pilnībā cienīts partneris, un tas būs abpusēji. Līdz ar to Zivīm nākas paturēt prātā, ka vajadzētu dalīties savās domās ar mīļoto, lai nekad nerastos pārpratumi.

Lasi arī:

Noskaties arī Astrologa Jāņa Bēniķa prognozi, kādas pārmaiņas nesīs 2022.gads:

Mīlestības horoskops, Photo by Kelly Sikkema on Unsplash

Mīlestības horoskops, Photo by Kelly Sikkema on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas