Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Adriana Miglāne zaudējusi 10 kilogramus: “Pirmo reizi dzīvē ar sevi tik ļoti strādāju”

Adrianas Miglānes rūgtā tievēšanas pieredze

Dziedātāja Adriana Miglāne pirms laika saskārās ar sarežģījumiem un emocionāliem pārdzīvojumiem dažādu cilvēku rīcības dēļ, tādējādi nozūdot no sociālajiem tīkliem un ieturot miera režīmu mājās. Šobrīd viņa jūtas daudz labāk un ir zaudējusi 10 kilogramus, liecina Adrianas “Instagram” profilā publicētā informācija.

“Vēl nedēļu man ir jāpaliek mājās un diemžēl uz darbu nevaru doties – jāpabeidz medikamentu kurss. Pēc saviem pēdējiem notikumiem sapratu, ka man ir jāmaina sava dzīve un domāšana par lietām. Ja es tā turpināšu, mūžīgi dzīvošu kaut kādās sāpēs un pārdzīvojumos. Nolēmu sākt ar sevi strādāt,” apņēmības pilna ir talantīgās balss īpašniece.

Šobrīd Adriana sazvanās ar kouču, ļoti aktīvi sporto un ir zaudējusi veselus 10 kilogramus: “Jūs iedomājieties – 10 kilogramus! Man ir 23 un, ja godīgi, es pirmo reizi dzīvē ar sevi tik ļoti strādāju. Manuprāt, esmu 99 procentus nolikusi sevi malā un atdevusi citiem cilvēkiem, beigu beigās paliekot vienai pašai.”

Adrianai analizēt savu dzīvi ļoti palīdz koučinga sesijas. Dziedātājai “katru dienu paliek pa pus sekundei labāk” un viņa ir laimīga to apzināties, jo līdz šim sevi šaustīja un vainoja. “Patiesībā viss ir vienkārši saprotams, tikai pie tā ir jāstrādā,” viņa atgādina.

Lasi arī:

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas