Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Bijušais “Apple” darbinieks atklāj trikus, kā saglabāt “iPhone” telefonus uzlādētus

"iPhone" telefons. Foto: Unisplash

"iPhone" telefons. Foto: Unisplash

Daudzi “iPhone” saskarās ar mūžīgo problēmu – baterijas nolietošanās, kas liek ierīcei ātrāk izlādēties. Taču bijušais “Apple” darbinieks video platformā “TikTok” ir atklājis nozares noslēpumus, kā ilgāk saglabāt “iPhone” akumulatoru uzlādētu.

Tailers Morgans, kurš strādāja “Apple” pārdošanas nodaļā, norāda, ka šie triki pasliktinās tālruņa lietošanas pieredzi, taču ietaupīs akumulatora darbības laiku.

Viņš atklāj, ka nekad neveic “iPhone” uzlādi 100 % apmērā vai pa nakti, ko daudzi lietotāji, visticamāk, dara katru dienu. Tai vietā jāļauj akumulatoram sasniegt tikai 80 procentus, jo akumulatori ķīmiski noveco, pastāvīgi sasniedzot 100 procentus.

"Dodieties “Settings”, “Battery”, “Battery health and charging”, un ieslēdziet “Charging optimization”. Ja vēlaties būt ļoti piesardzīgi, iestatiet 80 % robežu," teica Morgans.

Ja akumulatoru uzlādē pa nakti, tas nozīmētu, ka akumulators tiek uzlādēts četras reizes ilgāk, nekā tam nepieciešams, jo tas ir pieslēgts tīklam sešas līdz astoņas stundas.

Morgans arī aicināja “iPhone” īpašniekus izslēgt fona darbību, apturot lietotņu darbību, kamēr tās netiek izmantotas.

To var izdarīt, atverot sadaļu “General” un tad “Background App Refresh”. Jūs redzēsiet sarakstu ar fonā darbojošām lietotnēm, kuras var izslēgt.

Tomēr visas darbības tiek apturētas, ja “iPhone” ir iestatīts zemas enerģijas režīmā.

Šīs funkcijas izslēgšana nozīmē, ka nesaņemsiet paziņojumus no tādām lietotnēm kā “Instagram” un “Facebook”, taču tas ietaupīs jūsu telefona bateriju.

Morgans arī sniedza daudzus citus padomus, kas varētu samazināt “iPhone” akumulatora izlādes ātrumu.

Piemēram, viņš ieteica izslēgt atrašanās vietas pakalpojumus lietotnēm, kad tās netiek izmantotas.

Daudzas lietotnes jautā lietotājiem, vai tās var izsekot atrašanās vietas atrašanās vietas, kad tās darbojas, ļaujot lietotājiem ieslēgt šo funkciju tikai tad, kad tā tiek izmantota, vai arī nekad.

Dodieties “Settings”, “Privacy & Security” un tad “Tracking”, kur varat redzēt lietotnes, kas lūgušas atļauju jums izsekot.

Varat ieslēgt vai izslēgt atļauju jebkurai sarakstā iekļautajai lietotnei.

Lai pārtrauktu visām lietotnēm lūgt atļauju jūs izsekot, izslēdziet iespēju “Allow Apps to Request to Track”.

Morgans arī ieteica samazināt tālruņa spilgtumu, izslēgt “Siri” un izslēgt “Bluetooth”, ja tas pašlaik netiek izmantots.

Lasi vēl:

"iPhone" telefons. Foto: Unisplash

"iPhone" telefons. Foto: Unisplash

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas