Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Eksportējot konservus, galvenie trumpji ir kvalitāte un spēja atšķirties

Globalizācija atvērusi durvis tādu valstu tirgiem, kuri mūsu uzņēmējiem nebija rādījušies pat pārdrošākajos sapņos. Jāatzīst, ka tieši tāpat arī uzņēmējiem visā pasaulē. Jābūt ļoti radošam, lai ar saviem konserviem un konservu iepakojumu izturētu sīvo pasaules konkurenci.

Kaspars Grava, kura uzņēmums Aspari nodarbojas ar kvalitatīvu pārtikas iepakojumu un nepārtikas iepakojumu ražošanu uzsver, ka lai gan esam maza valsts, esam pierādījuši, ka pasaulē varam konkurēt ar kvalitatīvu preci. Mēs noteikti varam augt tajā virzienā, lai apdomātu, kā garšīgu pārtikas produktu iesaiņot tik pat garšīgā iepakojumā, lai izceltos starp pārējiem. Jau vairākus gadus uzņēmums piedāvā Canpeel caurspīdīgos konservu vākus.

Iespēja izcelties ar dizainu

Pašreizējā situācija pasaulē spilgti parāda, ka pārtikas produkti ar ilgāku derīguma termiņu vienmēr būs aktuāli. Ierasts, ka konservi ir parastas skārda bundžas, kurām labākajā gadījumā ir piestrādāts pie pēc iespējas dabīgākas zivju krāsas uz etiķetes. Vāciņu ir grūti atvērt, turklāt vienmēr nepieciešams arī speciāls attaisāmais. Bet kā būtu paspert soli pretī nākotnei un izmantot iepakojumu, kurš atklāj vairāk, proti, caurspīdīgus un ērti attaisāmus konservu vākus?

Caurspīdīgi konserva vāki

Šī joprojām ir inovatīva pieeja iepakojumiem tirgū, kas ļauj parādīt, kā produkts patiešām izskatās, akcentēt tā garšu. Galvenais klienta ieguvums ir tas, ka viņš redz, ko iegādājas. Un, kā mēs visi zinām, cilvēks ļoti bieži “ēd ar acīm”. Turklāt šī ir lieliska iespēja, lai nosacīto ekonomisko klasi, kādā parasti tiek pieskaitīti pārtikas konservi, paceltu pretī augstākai klasei, parādot tos kā garšīgus, dārgus un pat nedaudz elitārus produktus. Šāds risinājums ļaus izcelties konkurentu vidū.

Canpeel caurspīdīgie konservu vāki ir pieejami trīs dažādos izmēros – 73mm, 83mm, 99mm un 1/4 Club Can. Augstās kvalitātes vāki tiek ražoti Šveicē, un to izturība ir līdzvērtīga parastajiem metāla vai alumīnija konservu vākiem. Viena no būtiskākajām caurspīdīgo konservu vāku priekšrocībām ir iespēja tos viegli un ērti atvērt bez speciāliem palīginstrumentiem. Canpeel konservu vākus ir iespējams apdrukāt pēc nepieciešamības. Šāda tipa konservu vākus visbiežāk izmanto zivju pārstrādes rūpnīcās un dažādu augļu konservēšanas uzņēmumos.

Kaspars norāda, ka “Aspari” profesionālo darbu novērtējuši uzņēmumi Latvijā, Polijā, Krievijā, Itālijā, Zviedrijā un citur pasaulē. Pastāvīgi sekojot līdzi jaunumiem un inovācijām nozarē, uzņēmums spēj piedāvāt inovatīvākos šobrīd pieejamos produktu iepakojumus - augstas kvalitātes polipropilēna traukus pārtikas un nepārtikas preču iepakošanai, dažādas pārtikas trauku formas – apaļas, ovālas un taisnstūra, kā arī daudzveidīgi trauku tilpumi. Vienu vārdu sakot, ja ir ideja, tad tiks atrasts oriģināls risinājums, kā to iepakot.

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas