Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Ērkšķu" Lilita sacerējusi smeldzīgu dziesmu "Dvēseles takas"

Sociālā projekta “Caur ērkšķiem uz ..” piektajā sezonā skatītājiem bija iespēja iepazīt ar trauslas, gandrīz ēteriskas meitenes iespaidu atstājošo Lilitu, kuras inteliģentais izturēšanās stils jau kopš pirmās sērijas šķietami kontrastēja ar pārējo dalībnieču skarbumu. Lilita būtu uzaugusi skaista, talantīga un laimīga, ja vien viņai būtu vairāk paveicies ar ģimeni, kurā piedzimt .. Mātes pamesta dzemdību namā, augusi ar patēvu, kurš meiteni seksuāli izmantoja, 14 gadu vecumā tika piesieta pie slimnīcas gultas, lai ārstētu viņai nepatiesi piedēvētu psihisku saslimšanu.

Arī “Ērkšķu” projektā Lilitai ne viss gāja gludi, taču nu šķiet, ka viņa tomēr ir saņēmusi pozitīvu atspēriena punktu, jo nupat Lilita piepildījusi vienu no sapņiem – klajā nākusi viņas dziesma "Dvēseles takās," kas klausītājus aizved smeldzīgā ceļojumā par viņas pašas dzīvi un atmiņām, kā arī rosina aizdomāties par mūsdienu sabiedrībā valdošajiem “tikumiem” un vērtībām”.

Noklausieties, repa stilā izstāstītais stāsts ir iespaidīgs un dvēseliski uzrunājošs! Atgādinām, ka TV sociālais projekta "Caur ērkšķiem uz..." visas sezonas skatāmas izklaides platformā Tet TV+

Skatieties arī:

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas