Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

‘’Ērkšķu’’ Madara ar lepnumu nodod klausītāju vērtējumam dziesmu ''Mans stāsts''

Madara. Foto: Madaras privātais arhīvs

Madara. Foto: Madaras privātais arhīvs

Sociālā projekta ‘’Caur ērkšķiem uz…’’ 5. sezonas uzvarētāja Madara piepildījusi vienu no saviem lielākajiem sapņiem un studijā ierakstījusi pašas sacerētu dziesmu. Dziesma ierakstīta ar hip hopa apvienības ‘’Kreisais Krasts’’ mūziķa Denisa Stepanova palīdzību un jaunā sieviete nemaz neslēpj, ka attiecībā uz mūzikas radīšanu viņai vēl ir daudz ambiciozu plānu.

Madaras dzīve pēc uzvaras šovā ''Caur ērkšķiem uz '' mainījusies līdz nepazīšanai. Madara pārcēlusies no dzimtās Rēzeknes uz dzīvi galvaspilsētā, atradusi darbu, apmeklē dažādus kursus un pats galvenais - dara visu iespējamo, lai piepildītu savu sapni par lielo skatuvi. Madara neslēpj, ka bez ''Ērkšķu'' šova viņas dzīve visdrīzāk nebūtu tāda, kāda tā ir tagad. Meitene dalību šovā uzsāka uzreiz pēc iznākšanas no cietuma, kurā bija pavadījusi piecus savas dzīves gadus. Madara saka, ka tieši šovs viņai palīdzējis pilnvērtīgi uzsākt jaunu dzīvi brīvībā, kā arī aizmirst vecos netikumus un paziņas. Madara arī līdz minimumam samazinājusi kontakstus ar savu māti, kura viņu savulaik bērnībā pametusi novārtā.

Madaras dzīve pirms dalības sociālajā projektā ''Caur ērkšķiem uz...'' nebija nekāda vieglā. Meitene pārdzivojusi gana grūtu bērnību, slīgusi atkarību jūgā un galu beigās pat nonākusi apcietinājumā. Atgādinām, ka TV sociālais projekta "Caur ērkšķiem uz..." visas sezonas skatāmas izklaides platformā Tet TV+

Interesanti:

''Ērkšķu'' Madara Olgas Kambalas klātbūtnē izsaka komplimentu viņas vīram

''Ērkšķu'' Madarai sāp sirds par mātes vienaldzību

''Ērkšķu'' Madara - pa īstam dzīvot esmu sākusi tikai tagadMadara. Foto: Madaras privātais arhīvs

Madara. Foto: Madaras privātais arhīvs

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas