Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Es domāju, ka mēs tiksim visam cauri." Iveta Simsone atklāti par sarežģījumiem attiecībās

Armands Simsons par attiecībām ar sievu: pat pēc 27 gadu kopdzīves viņa prot pārsteigt

Četru meitu mamma un uzņēmēja Iveta Simsone atklātajā intervijā raidījumā "Māmiņu sarunas ar Gundegu Rozi" atklājusi, ka pēdējie divi gadi ir bijuši visgrūtākie viņas attiecībās ar vīru Armandu Simsonu.

Iveta arī atklāj, ka tieši beidzamo gadu notikumu iespaidā arī viņa pati ir ļoti mainījusies, ļāvusies jauniem piedāvājumiem, uzdrošinājusies īstenot savas radošās idejas un sievišķīgi atplaukusi.

Ivetas vīrs Armands Simsons jau ir dalījies ar savu pieredzes stāstu, neslēpjot, ka ilggadējā darba zaudējums ir nesis virkni emocionālu pārdzīvojumu, kas atstāja iespaidu visai ģimenei.

"Mēs sapratām – ja gribam turpināt kopā un lai mēs varētu saprasties normāli, tad mums ir jāmeklē palīdzība," atzīst Simsone.

Abi apmeklē terapeitu, tomēr Iveta uzsver, ka galvenais ir turpināt strādāt pie attiecībām arī ikdienā. "Mēs neejam vēl tik ilgu laiku, lai es kaut ko varētu secināt, bet es ticu labajam un ticu, ka viss sakārtosies."

Vaicāta, vai kādreiz vispār ir pieļāvusi domu par durvju aizciršanu, viņa teic: "Neteikšu nē. Es esmu pieļāvusi, jā. Šie divi gadi ir bijuši vissmagākie mūsu attiecībās." (..) Es domāju, ka mēs tiksim visam cauri."

Iveta Simsone. Foto: Ekrānšāviņš no video

Iveta Simsone. Foto: Ekrānšāviņš no video

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas