Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ideja brīvdienām: Četri pasakaini ziedošo kolekciju dārzi Latvijā

Pa ceļiem, takām un taciņām šajā pavasarī un vasarā sauc ziedošie Dobeles ceriņi, LU Babītes rododendri, LVM Kalsnavas arborētuma peoniju dārzs un Rundāles pils rožu burvība.

Akcija “Ziedu ceļos” no 1. maija līdz 30. jūnijam aicina apmeklēt četrus dārzus, ļaujoties dvēseles ziedēšanas valodai, atklājot jaunas Latvijas pērles un notverot pasakainas krāsu emocijas. "Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”, sacījis Imants Ziedonis.

Līdz ar aktīvo tūrisma sezonu mostas piedzīvojumu, atklājēju un ceļotāju gars. Tiec pie akcijas “Ziedu ceļos” kupona un dodies iepazīt četrus dažādos ziedošo kolekciju dārzus un parkus!

Dodies uz ceriņu lielpilsētu Dobeli, kur Dārzkopības institūta ceriņu dārzā aplūkojama viena no lielākajam pasaules ceriņu kolekcijām. Ceriņu ziedi mijas ar ķiršu, ābeļu un citu augļkoku ziedēšanu, kultūras programmām un satikšanās prieku.

LU Babītes rododendru ziedu kupenas ar vairāk nekā 40000 ziedošajām savvaļas sugām un selekcionāru šķirnēm, košajiem krūmiem aicina doties 1,5 kilometru garā pasaku pastaigā. Šī Pierīgas pērle ļauj izbaudīt nesteidzīgu, klusu, košu un ģimenisku pastaigu.

Vidzemes augstienes gleznainajā Madonas novada koši ziedošais LVM Kalsnavas arborētuma dārzs ar vairāk nekā 400 peoniju ziedēšanu un to krāsu buķeti, plašu kultūras programmu jūnijā aicina tvert dažādās emocijas un košos jūnija mirkļus.

Izcilā baroka un rokoko arhitektūras pērle – Rundāles pils – un tās ziedošās dīvas – rozes, pils ansamblis un pastaigu takas aizrauj. Apbrīnojamā rožu kolekcijā viena hektāra platībā aplūkojama plaša selekciju dažādība krāsās, formās un citās niansēs.

Akcija “Ziedu ceļos” ir par atklāšanas un satikšanās prieku. Apceļo visas četras ziedošās kolekcijas, krāj zīmodziņus un iepriecini sevi ar kādu pārsteiguma balvu! Akcija “Ziedu ceļos” ilgst no 1. maija līdz 30. jūnijam. Trīs no četrām vietām ir sasniedzamas ar vilcienu - izpēti vilcienu kustības grafiku, izvēlies piemērotāko reisu, pērc e-biļeti un dodies ceļā!

Lasi vēl:

Rundāles pils. Foto: Latvijas DZelzceļš

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas