Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Inovatīvs iepakojums drošai un ilgstošai pārtikas un nepārtikas produktu uzglabāšanai

Lai pārtikas un nepārtikas produkciju droši laistu apgrozībā tirgū, liela nozīme ir iepakojumam, kādā to piedāvā patērētājam. Iepakojumam, sākot no metāla konservu vākiem līdz pat polipropilēna jeb plastmasas traukiem, jābūt kvalitatīvam un drošam, kas garantē maksimālu produkta iespējamo uzglabāšanas laiku.

Polipropilēna trauki pārtikas un nepārtikas preču iepakošanai

Dažādu formu polipropilēna traukus - piemērojamus gan pārtikas, gan nepārtikas preču iepakošanai piedāvā ASPARI. Turklāt tie pieejami dažādās formās un tilpumos - apaļas, ovālas un taisnstūra, kā arī pēc klienta iesūtītas skices formu trauki pieejami no 80 ml līdz pat 2000 ml, kas piemērojami dažādu piena produktu, medus, ievārījuma un citu beramo un lejamo pārtikas produktu fasēšanai, gan dažādu nepārtikas beramo un izlejamo vielu iepakošanai un uzglabāšanai. Uzņēmums piedāvā arī caurspīdīgus metāla konservu vākus, kurus atzīst pasaulē lieli pārtikas ražotāja uzņēmumi. Spainīši, konteineri, kārbas un citi ASPARI inovatīvie trauki ir karstumizturīgi, piemēroti saldēšanai, lietošanai mikroviļņu krāsnī, kā arī izmantojami otrreizējai pārstrādei.

Produktu iepakojumi ar atzītu kvalitāti

ASPARI saviem klientiem nodrošina pašus jaunākos un modernākos tirgū pieejamos produktu iepakojumus. Produktu iepakojumu kvalitāti atzīst un izmanto ne tikai Latvijas ražotāji, bet arī daudzviet pasaulē – Krievijā, Itālijā Polijā, Zviedrijā un citur.

Lai katram klientam sniegtu tieši viņa pārtikas vai nepārtikas iepakošanas vajadzībām piemērotu un optimālu risinājumu, ASPARI sadarbojas ar vairākiem ražotājiem vienlaikus. Tādā veidā tiek nodrošināta pastāvīga piegāde un nemainīgi augsta produkta kvalitāte.

ASPARI nestāv uz vietas!

Uzņēmums ASPARI nestāv uz vietas, bet gan turpina attīstīt savu darbību dažādu klienta vajadzību risinājumiem. Tiek sekots līdzi jaunākajām inovācijām pārtikas produktu iepakojumu sfērā un pastāvīgi meklēti arvien jauni un nebijuši tehnoloģiskie risinājumi, tādējādi spējot piedāvāt saviem klientiem arvien jaunus produktu iepakojumu veidus.

ASPARI piedāvā:

3D uzlīmes

Itālijā radītas 3 dimensiju uzlīmes izcels jebkuru iepakojumu! Visbiežāk Italijā šī uzlīmes izmanto vīna pudelēm, plaši izmanto arī citiem iepakojumiem, piemēram, cepumu un konfekšu kārbām.

Caurspīdīgie vāki

Šveicē ražoti caurspīdīgie vāki metāla un alumīnija konservu kārbām nodrošina perfektu redzamību konserva iekšienē. Vākus iespējams arī apdrukāt ar individuālu dizainu.

Iepakojamo plēvju digitālā apdruka

Iepakojamo plēvju digitālā apdruka ar jebkādu izvēlētu dizainu.

Polipropilēna konteineri un to vāciņi

Lietuvā ražoti dažādu tilpumu un veidu (ar un bez rokturiem) plānsienu polipropilēna konteineri un to vāciņi paredzēti dažāda veida produktiem - gan pārtikas, gan nepārtikas. Iespējama apdruka ar individuālu dizainu.

Aizvalcējamās iekārtas

Ražotas pēc Šveices standartiem pieejamas Šveices uzņēmuma augstākās kvalitātes aizvalcējamās iekārtas un to rezerves daļas.

Ienāc un izvēlies savai produkcijai labāko iepakojumu – aspari.lv!

Inovatīvs iepakojums, caurspīdīgie metāla vāki, foto - ASPARI

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas