Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā jāizskatās mājas lapai, lai tā labi strādātu Google?

Pexels.com

Pexels.com

Šķiet, ka mūsdienās nav uzņēmumu, kuriem nebūtu savas mājas lapas. Tajā atrodama ne tikai informācija par pašu uzņēmumu un tā sniegtajiem pakalpojumiem, bet bieži vien tā pilda arī ieņēmumus nesošu funkciju, piemēram, strādā kā internetveikala mājas lapa, kurā iespējams uzreiz iegādāties preces vai pieteikt pakalpojumus. Konkurence biznesā ir milzīga un tikpat liela tā ir arī internetā, tāpēc ir svarīgi nodrošināt, lai mājas lapa būtu aktīva, lai tā ir ātri tiktu atrādīta Google meklētājā un lai to redzētu maksimāli daudz cilvēku. Kā? Zemāk daži mūsu padomi.

Mājas lapai jābūt viegli saprotamai

Atverot mājas lapu, klientam uzreiz ir jābūt visam skaidri saprotamam. Varētu teikt, ka pat intuitīvam. Cilvēkam uzreiz vajadzētu saprast, kur un kā ir aizpildāma produktu pirkšanas platforma, kur pieejami uzņēmuma kontakti, kādos sociālos tīklus uzņēmums izmanto, kādi ir uzņēmuma jaunumi utt. Ja esi jaunas mājas lapas izstrādes stadijā, vispirms uzzīmē savas mājas lapas dizainu uz lapas. Iespējams pēc tam atcerēsies par papildus lietām, ko vajadzētu pievienot.

Svarīgs ir mājas lapā publicējamais saturs

Lai tā labi strādātu uz Google meklētāju, svarīgi ir, veidojot mājas lapu, pareizi iekļaut atslēgas vārdus, kas attiecas uz Tavu uzņēmumu un uz produktu, ko pārdod. Internetā ir pieejami vairāki rīki, kas ļauj izanalizēt atslēgas vārdus. Iedomājies visus veidus, kādā Tavi klienti varētu mēģināt Tevi atrast un sāc sava uzņēmuma aprakstu ar tiem, nevis gadu, kad dibināji savu uzņēmumu.

Ik pa laikam papildini mājas lapu ar jaunumiem un aktualitātēm. Izstāsti lapas apmeklētājiem par akcijā, īpašiem notikumiem uzņēmuma dzīvē, jaunumiem produkcijā un citām lietām. Jo noderīgāks saturs parādīsies Tavā lapā, jo vairāk cilvēki vēlēsies par tiem uzzināt.

Mājas lapā ir vērts ievietot linkus

Mājas lapā ir vērts ievietot dažādus linkus no citām mājas lapām un otrādāk. Ja Tev ir labi sadarbības partneri, apmainies ar linkiem. Izmanto Latvijā populārākās mājas lapas, lai reklamētu savu uzņēmumu tur un palūdz pievienot pie informācijas par Tavu uzņēmumu arī linku uz māja lapu. Jebkurš links, kas tiks publicēts kaut kur citur, dos Tavai mājas lapai priekšrocības.

Protams, šie ir ļoti vispārīgi ieteikumi un lielākajai daļai tie jau sen ir zināmi, bet tik un tā mēs ik pa laikam uzduramies mājas lapām, kuras ir ne tikai vizuāli nebaudāmas, bet arī nepilda savu funkciju. Lūdzu, neesi viens no tiem…

Pexels.com

Pexels.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas