Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vai sociālie tīkli var aizstāt mājaslapu?

unsplash.com

unsplash.com

Daudzi uzņēmumi ir izvēlējušies mājaslapu aizstāt ar uzņēmuma profilu sociālajos tīklos kā alternatīvu mājaslapas izveidei. Taču, pirms izšķiries par šādu soli – ir svarīgi apzināties pāris lietas:

  • Sociālos tīklus aktīvi lieto tikai puse iedzīvotāju

Dažu uzņēmumu sociālo tīklu profili ir patiešām kvalitatīvi veidoti, tie uztur aktīvu komunikāciju ar saviem klientiem un nes labus rezultātus uzņēmuma atpazīstamībai. Taču der paturēt prātā, ka Latvijā nav neviena sociālā tīkla, kurš būtu tik plaši lietots kā Google meklētājs. Kā liecina statistika - aktīvi sociālos tīklus Latvijā izmanto vien puse (51%) iedzīvotāju, kamēr interneta lietotāju īpatsvars ir krietni lielāks - 83,7% iedzīvotāju.

  • Patiesībā tu nesasniedz visus, kas lieto sociālos tīklus

Ja sociālajā tīklā ir izveidots uzņēmuma profils, bet tas nav pietiekami kvalitatīvs un nemaksā par auditorijas sasniegšanu, tad būsi novērojis, ka sasniegtā auditorija kļūst arvien mazāka un ierobežotāka. Ja kādu laiku tavs sekotājs par Tavu lapu nav izrādījis nekādu interesi – visticamāk, viņš jau sen vairs nesaņem tavas ziņas savā laikajoslā. Līdz ar to - Tev var būt 5000 sekotāju, bet tavas ziņas, iespējams, redz tikai 200 no viņiem.

Aprobežojoties tikai ar sociālo tīklu profilu, Tu zaudē iespēju parādīt sevi visiem, kas meklē Tavus pakalpojumus. Veiksmīga uzņēmuma digitālā tēla veidošana nevar balstīties tikai uz sociālā tīkla profila. Tās ir garām palaistas iespējas Tavam biznesam

Mēs apzināmies, ka maza vai vidēja uzņēmuma vadītājs nereti ir cilvēks – orķestris, kurš pats piedalās ražošanā, uzrauga grāmatvedību, meklē klientus, organizē preču piegādi un dara vēl virkni lietu.

Lai Tava uzņēmuma mājaslapa nepaliktu otrajā plānā – uztici tās izveidi 1188.lv komandai – tādējādi izdosies ietaupīt gan nervus, gan laiku, gan līdzekļus eksperimentiem. Sazinies ar mums un mēs pastāstīsim vairāk! 1188.lv komanda

unsplash.com

unsplash.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas