Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā sagatavoties, ja plānota vecmeitu ballīte?

Photo by Kelsey Chance on Unsplash

Photo by Kelsey Chance on Unsplash

Kura sieviete kaut reizi nav sapņojusi par to, kā būtu aprecēties ar savu “princi baltā zirgā”? Kleita, kāzas, ballīte un laulības dzīve – tik skaisti! Bet pirms tam? Pirms tam nepieciešama kārtīga vecmeitu ballīte kopā ar labākajām draudzenēm, kas vecmeitu ievedīs laulības dzīvē. Ar ko jāsāk, organizējot šādus pasākumu? Kam tieši jāpievērš vērība, lai vecmeita būtu pārsteigta, priecīga un atpūtusies? Galu galā – kā vienoties par dienas aktivitātēm un nekļūdīties?

Vecmeitu ballīte jāsāk ar plānu, pie kura vairāk vai mazāk nepieciešams pieturēties, lai idejas neizietu no rāmjiem.

Vecmeitu ballītes plāna sagatavošana

1. Viesu saraksts. Šis ir tas punkts, kurā var palūgt palīdzību pašai līgavai. Saaicināt visas paziņas un radinieces uz ballīti, ko vecmeita patiesībā būtu vēlējusies pavadīt tikai tuvāko draudzeņu kompānijā, jau būtu kļūdains gājiens, tāpēc lūgt palīdzību viesu izvēlē drīkst un vajag.

2. Vienošanās par budžetu. Nerakstītais likums, kas vecmeitu ballītēs lielākoties tiek ievērots vienmēr, ir no līgavas neņemt ne centa. Tas nozīmē, ka ballītei tiks tērēts tik daudz, cik vecmeitas draudzenes būs gatavas dot. Par summu svarīgi vienoties pašā sākumā, jo ballītes plānošanas procesā katrai draudzenei mēdz rasties neskaitāmas idejas, kas kopsummā finansiāli nav īstenojamas. Budžets palīdzēs saprast aptuveno aktivitāšu skaitu, iespējas un “izslēgs” no variantiem tās izklaides, kas ir pārāk dārgas, tādā veidā atstājot vietu jaunām idejām. Pieredze vēsta, ka šādai ballītei parasti no vienas draudzenes tiek ieturēti ne mazāk kā 50 eiro. Ja ir iespēja, tad meitenes vienojas par lielāku summu.

3. Vecmeitu dresscode. Kad vīrieši svin vecpuišu ballīti, visi to zina, jo viņu apģērbs jau pa gabalu liecina, ka tās nav parastās izejamās drēbes, jo rozā krāsa vai balts krekls ar sieviešu lūpu nospiedumiem noteikti nav ierastais ikdienas apģērbs. Līdzīgi ar sievietēm – parasti vecmeitas vienojas, ka tērpsies garās kleitās, baltās drēbēs, valkās cepures vai pārsteigs apkārtējos ar caurspīdīgiem topiņiem. Lai nu kāda būtu jūsu ideja, kā visām saskaņoties, prātošanas procesā atcerieties, kādās drēbēs pati vecmeita jutīsies visērtāk, skaistāk un labāk. Ja pa dienu paredzētas dažādas aktivitātes, kas paredz skriešanu (piemēram, lāzertags) tad augstpapēžu kurpes un īsi svārki nebūs prātīgākais, ko pieprasīt no līgavas. Vienīgi, ja paredzēts pārsteiguma efekts un esat līdzi paņēmušas pārvelkamās drēbes, tad gan varat izvēlēties arī īsos brunčus un papēžus!

4. Vai vecmeitai patiks ieplānotais? Vecmeitu ballīte ir pasākums, ko līgavai vēl ilgi jāatceras. Kā zināt, ka vecmeitu ballīte patiks topošajai sievai? Svarīgi ņemt vērā to, ka aktivitātēm, tērpiem un noskaņai jābūt tādai, kas patiks vecmeitai, nevis jums! Jā, lai gan visas piedalīsieties vecmeitu ballītē, nozīmīgi, lai tā patiktu ballītes galvenajai varonei – līgavai. Ja neesat līdz galam pārliecinātas par to, vai vecmeitai vairāk garšos suši vai pica, vai topošā līgava izbaudīs masāžas salona apmeklējumu vai manikīru, vai jutīsies ērti skraidot apkārt vai pildot kādu stratēģisko uzdevumu, tad gluži vienkārši – pajautājiet viņai pašai! Protams, nesaki vecmeitai, ka vedīsiet viņu uz kino, lai noskatītos Titāniku, pēc tam dosieties uz manikīru Tallinas ielā, bet vēlāk uz Andrejostu, lai spēlētu lāzertagu – nē! Vienkārši pajautā – vai Tev labāk patiktu relaksēties vai piedalīties aktīvos uzdevumos. Šādi vecmeita varēs izvēlēties sev tīkamāko variantu, bet draudzenes parūpēsies par konkrētu nodarbi.

5. Ballītes norises datums. Arī šo punktu svarīgi saskaņot ar pašu vecmeitu. Vislabāk pajautāt 3 datumus, kuri derētu pašai līgavai, un tad vienoties par labāko ballītes dalībnieču starpā.

Idejas vecmeitu pasākuma aktivitātēm

Aktivitātes var būt dažnedažādas, galvenokārt, vērā jāņem tieši topošās līgavas vēlmes.

Vecmeitu dienas rītu varat sākt vairākos veidos. Populārākie divi veidi, kā sākt vecmeitai veltīto dienu, ir:

1. ieturot branču;

2.sapucējoties.

Nereti notiek tā, ka visas kopā pabrančo un pēc tam dodas pucēties uz kādu studiju, kam seko vecmeitu ballītes fotosesija. Par drēbēm, ko ģērbt fotosesijas laikā jāparūpējas iepriekš – vai uzreiz visas ierodas saposušās, vai arī galvenā pasākuma organizatore atved kleitu, ko tērps līgava.

Kad draudznes iemūžinātas fotoattēlos, laiks ķerties klāt azartiskākai nodarbei, kas liktu pasvīst un modinātu sacensības garu. Pēdējā laikā īpaši iecienīta sportiskā aktivitāte ir lāzertags. Kāpēc tā ir iecienīta? Jo lāzertagu var spēlēt komandās un pēc spēles nepaliek zilumi vai kādas citas redzamas sekas, kā tas ir pēc, piemēram, peintbola.

Aktīvās atpūtas iespējas

Vecmeitu ballīte ir diena, kad pārbaudīt pašu topošo sievu. Lāzertags ir lieliska sportiskā aktivitāte, jo dāmas var izskraidīties, parādīt savu azartisko pusi, un nevienam nav jāuztraucas par paliekošiem zilumiem uz ķermeņa. Pēc kārtīgas lāzertaga spēles, līgava būs gatava dienu turpināt ar kādu no nomierinošajām aktivitātēm.

Relaksējošas aktivitātes

Vecmeitu ballīte ir īstais mirklis, kad visām kopā baudīt arī meitenīgas izklaides, piemēram, izjāde ar zirgu, manikīrs, pedikīrs, friziera apmeklējums, baseins vai SPA procedūra. Populārākas kļūst arī draudzeņu meistarklases, piemēram:

· pērļu kroņa darināšana;

· kokteiļu pagatavošana;

· macaroons vai ekleru cepšana u.c.

Vecmeitu ballīte vienas dienas ietvaros paskries ātri, tādēļ nepārblīvējiet dienu ar neskaitāmiem uzdevumiem un pārvietošanos no lokācijas A uz lokāciju B!

Dienas noslēgums

Pēc atpūtas klāt būs jau vakars, kad varēsiet vest vecmeitu vakariņās, taču pēc vakariņām jāsaplāno nakts dzīve. Vislabāk rezervēt galdiņu vecmeitas mīļākajā klubā vai bārā vai arī noīrēt kādu namiņu ar pirtiņu meža vidū, kur varēsiet atpūsties tikai draudzeņu starpā – viss atkarīgs no tā, kāda atpūta visvairāk iepriecinātu līgavu.

Sāc organizēšanu jau laikus!

Atceries, ka par vecmeitu ballīte jāsāk organizēt laikus. Viss ieplānotais jārezervē un jāpasūta iepriekš – gan atpūtas vietas, gan procedūras vai nodarbības, tāpat arī jārezervē galdiņš brančam un vakariņām, kā arī limuzīns un mājiņa, kur pavadīt nakti.

Esi radoša un kopā ar draudzenēm noorganizējiet skaistiem mirkļiem piepildītu ballīti!

Photo by Kelsey Chance on Unsplash

Photo by Kelsey Chance on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas