Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kādas attīstošās rotaļlietas bērniem izvēlēties?

Dr. Emija Piklere ir pediatre, kura vairāk nekā pirms pusgadsimta ievērojami mainīja vecāku attieksmi pret bērna attīstību. Viņa novēroja, ka vecāki pārāk ātri cenšas bērnu stutēt kājās, kaut arī bērniņš bija vēl pat par mazu, lai patstāvīgi un stabili nosēdētu. Nesteidzināt, bet veicināt bērna attīstību kļuva par jaunu filozofiju, kas ietvēra cieņpilnu attieksmi pret bērnu, tā kustības brīvību un attīstības ātrumu. Vecāku uzdevums tajā ir ļaut bērnam attīstīties savā tempā, piedāvājot dažādas attīstošās rotaļlietas un nodrošinot drošu vidi, kurā tās izmantot, jo kustību brīvība ļauj attīstīties mazulim gan fiziski, gan emocionāli. Attīstās koordinācija, prāta spējas, līdzsvars un bērns iemācās pats pieņemt lēmumu par to, ko var izdarīt pats un kur vēl ir nepieciešama vecāku palīdzība. Šādas attīstošās rotaļlietas – mīkstos rotaļu klučus - piedāvā IGLU.

Rāpošanas komplekti mazākajiem

Mazākajiem pieejami IGLU Soft Play rotaļu kluči, kas ir piemēroti bērniem, kuri ir gatavi sākt rāpot vai tiem, kuriem rāpošana sagādā grūtības. Mīksti, lieli, dažādās krāsās un formās, kopā saliekami un kombinējami tie piesaistīs mazuļa uzmanību un ļaus dabīgi notikt fiziskajai attīstībai.

Rāpšanās un būvēšanas komplekti draiskajiem

Kad bērns jau spēris savus pirmos soļus, rāpošanas komplektam klāt var piepirkt rāpšanās vai būvēšanas komplektus. Tie ir nedaudz augstāki, tāpēc aktīvajiem un zinātkārajiem ļaus droši izbaudīt kāpelēšanas prieku, bet būvēšanas komplekts attīstīs loģisko domāšanu, koordināciju un radošumu. Tie, gluži kā parasti rotaļu klucīši, ļauj uzbūvēt torņus, cietokšņus un dažādas celtnes.

Aktivitāšu komplekti un pat baseini personīgam rotaļu laukumam

Izveidots personīgs rotaļu laukums no mīkstiem un drošiem klučiem – tas ir jebkura bērna sapnis. Būvēt, kāpelēt, lēkāt, spēlēties, atkārtot. Šos mīkstos klučus var salikt visdažādākos veidos, pat izveidot baseinu, ko var piepildīt ar bumbiņām un ļauties rotaļu peldēm.

Skaties video un noskaidro, cik drošas un bērna attīstībai lietderīgas ir šīs attīstošās rotaļlietas!

IGLU Soft Play rotaļlietas

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas