Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ko par "karmas latviešiem" domā pazīstamas influenceres?

Līdztekus vēlēšanām un bažām par gaidāmo ziemu, viens no pēdējā laika “karstākajiem” sarunu tematiem ir arī “Re:Baltica” dokumentāli pētnieciskais seriāls “Karmas latvieši”, par kuru soctīklos viedoklis ir teju katram.

Sarunu šova “Kad viņas satiekas” vadītāja Baiba Vītiņa uzskata, ka sava taisnība ir katrai pusei, un, iespējams, ir cilvēki, kam šāda veida uzmundrinājums patiešām palīdz dzīvē saņemties. Kā kritiski izvērtēt, kam ir vērts ticēt, sekot internetā un maksāt par to naudu?

Noskaidrot viņu viedokli Baiba dodas arī pie pašiem influenceriem – Instagram satura veidošanas kursu vadītājas Sindijas Bokānes un uztura speciālistes Annas Rozītes.

Abas dāmas ir vienisprātis, ka kritiski jāizvērtē paši kursu piedāvātāji – viņu izglītība, pieredze attiecīgajā jomā, sasniegumi. Par pasniedzējiem, kuri darbojas legāli un ir savā lietā kompetenti, nevajadzētu būt problēmu šādu informāciju iegūt – viņi paši tajā labprāt dalās. Var paklausīties kādu bezmaksas semināru, kuru šī persona organizē, tur arī var iegūt kaut kādu priekštatu par cilvēku, un vai viņa metodes man derēs.

Konkrētākus influenceru ieteikumus skatieties šajā video!

Skatieties arī:

Annas Rozītes veselīgā uztura padomi

Kašers parāda influenceru dzīves aizkulises

Uģa Kuģa sieva kļuvusi par influenceri

Bindru Jānis mēģina kļūt par kulinārijas influenceri

Sindija Bokāne, 1188 Play ekrānšāviņš

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas