Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Laura Saulīte atskatās uz sava "YouTube" kanāla izveidošanas pirmsākumiem

Latviešu sievietes raksturo spēja izkāpt no savas komforta zonas un uzdrīkstēties pamēģināt kaut ko jaunu – uzskata žurnāliste un populārā Youtube kanāla “Genoration Famous” izveidotāja Laura Saulīe. Protams, pirms jauniem izaicinājumiem viņām ir bail, taču vēl lielākas ir bailes nekad to nepamēģināt un tā arī neuzzināt, kādas iespējas un pavērsienus dzīve vēl varētu sagādāt.

Savulaik Saulīte ilgus gadus strādājusi sieviešu žurnālā “Cosmopolitan”. Raidījumā “Māmiņu klubs” viņa darbu šajā žurnālā salīdzina ar NBA līgu basketbolā – kad esi tur šķiet, ka augstāk vairs nav kur kāpt, un nav pat īsti ideju, ko vēl es dzīvē varētu izdarīt.

“Mēs ar vīru mēdzam doties garās pastaigās un runāties. Vienā no šādām reizēm viņš man ierosināja – kā būtu, ja mēs izveidotu savu Youtube kanālu? Ārzemēs jau tādas lietas sāka kļūt populāras, Latvijā gan vairums par šādu formātu vēl nebija dzirdējuši. Sākumā, kad aicināju slavenus cilvēkus uz intervijām, man katram bija jāskaidro, jārāda piemēri. Nu jau, kad pasaku “Generation Famous” – gandrīz katrs par to ir dzirdējis” – Laura neslēpj savu gandarījumu par sasniegto atpazīstamību.

Ar kādiem vēl izaicinājumiem un ieguvumiem Laura savā izvēlētajā ceļā ir sastapusies vairāk uzzināsiet, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Laura Saulīte dalās pārdomās par sajūtām mātes lomā

Laura Saulīte ar nākamo vīru saderinājusies četrus mēnešus pēc iepazīšanās

Laura Saulīte ir pārsteigta par lielo nosodījumu mammu starpāŠī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas