Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Lieni Šomasi “Vakariņš ar savējiem” cienā ar balzāmu un rūgušpienu

Šonedēļ šovā “Vakariņš ar savējiem” viesos pie Latvijas ģimenēm dodas trīs slavenības ar ļoti atšķirīgu nodarbošanos - motosportists, motokrosa čempions un ekstrēmists Matīss Karro, pasākumu organizatore Sindija Vilde un dziedātāja Liene Šomase. Tāpēc visi trīs mājas viesību vakari būs tikpat atšķirīgi kā paši ciemos gājēji. Pirmajā vakariņā viesošanās notiks īstā pilī, vismaz tā liksies slavenībām. Un kā jau pilī, uz vietas ir arī īpaši pils sargi – piraijas! Tiesa, Sindija, nenojaušot, ka akvārijā atrodas šīs ēdelīgās zivis, mēģinās tajā ielikt savu roku, krietni pakutinot nervus mājas saimniekiem un pārējiem šova dalībniekiem. Vakariņa gaitā atklāsies arī privātas detaļas par slavenajiem viesiem – Matīss padalīsies ar romantisku stāstu, kā bildinājis savu sievu.

Tālāk slavenību ceļš vedīs uz īstiem laukiem, kur ballītes atmosfēru gan nedaudz pabojās lietus. Taču laukos kā jau laukos – gumijas zābaki kājās un aidā! Varam pačukstēt, ka šajā vakariņā pārsteigumu netrūks – Liene Šomase pārvarēs vienas no savām lielākajām bailēm un baudīs ekskluzīvu dzērienu kombināciju – balzāmu, kurš “noskalots” ar rūgušpienu! Vai patiesi šīs izklaides labi beigsies? Ciemošanās tūre noslēgsies Saldū, kur populārie viesi baudīs dzīvās mūzikas koncertu un veldzēsies baļļā. Kura no slavenībām viesus uzņems pie sevis mājās, ļaujot Latvijas ģimenēm justies kā savējiem? To skatieties aizraujošajā šovā “Vakariņš ar savējiem” no 19. līdz 22. septembrim plkst. 19:20 kanālā 360TV un internetā 1188 Play.

Zemāk skaties šova košākos momentus, bet vairāk par "Vakariņš ar savējiem" lasi šeit:


Vakariņš ar savējiem, foto: 360TV

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas