Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Naivi iedomāties, ka sieviete pieņems tavus bērnus." Izjukusi "Stirnu buka" Rimanta Liepiņa jaunā ģimene

Lielajā talkā grasās sakārtot “Stirnu buka” sacensībās rudenī nopostīto Sabiles Vīna kalnu

«Citreiz tās mācības ir ļoti sāpīgas,» runājot par to, kā izjukusi viņa jaunā ģimene, žurnālam «Ieva» atzīst taku skrējiena «Stirnu buks» izveidotājs Rimants Liepiņš.

Tagad, runājot par savu vēl neseno mīlestību, Rimants intervijā žurnālam Ieva atklāti saka: «Tas bija ļoti skaisti, neticams laiks, bet beidzās tā, kā beidzās. Ne pārāk skaisti.» Drīz vien izveidojusies plaisa starp Rimanta tuviniekiem un viņa jauno ģimeni kurā, kā izrādās, pirms divarpus gadiem piedzima arī Liepiņa jaunākā atvase – ceturtais dēls.

"Ja, veidojot jaunas attiecības, tu neesi viens – tev bagāžā ir trīs dēli, ir ļoti jāpārdomā, kā tas viss būs.

Droši vien ir baigi naivi iedomāties, ka sieviete, kas ienāk ģimenē, pieņems tavus trīs bērnus

tagad secina Liepiņš. Viņa jaunajās attiecībās tā izrādījusies nepārvarama problēma. Lai gan dēli varējuši ciemoties tēva mājās, pastāvīgi uzturēties viņi tur nedrīkstējuši.

«Es nespēju atteikties no mazākā dēla, bet es nekad arī neatteikšos no vecākajiem dēliem. Mums visiem ģimenē ir ļoti spēcīga savstarpējā saikne – ne tikai ar dēliem, bet arī ar manu mammu,» saka Liepiņš. Viņa dzīvesbiedre to nav varējusi pieņemt.

Viņš uzsver, ka ar vecāko dēlu mammu viņam saglabājušās draudzīgas attiecības, bet ar jaunākā puikas mammu kopsaucēju pēc šķiršanās atrast neizdodas. Tas Liepiņu sāpina, jo šajā konfliktā cieš abu atvase. «Mazais puika ir tik foršs un mīļš, bet ar viņu man ļauts tikties tikai stundu, pusotras nedēļā. (..) Cīnīšos par viņu,» apņēmības pilns ir Liepiņš.

Vairāk lasi žurnālā "Ieva".

Rimants Liepiņš. Foto: "Facebook"/rimants.liepins

Rimants Liepiņš. Foto: "Facebook"/rimants.liepins

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas