Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Par paliatīvo aprūpi: nepadodieties, palīdzēt var un vajag!

Paliatīvās medicīnas mērķis – atvieglot ar slimību saistītas ciešanas pacientiem un nodrošināt tiem cienīgu dzīvi, kad ietekmēt slimības cēloni un tās gaitu vairs nav iespējams, un visi ārstēšanas līdzekļi pilnībā izmantoti iepriekšējos posmos.

Tieši maksimāli augstas dzīves kvalitātes uzturēšana ir galvenais faktors, kas nosaka paliatīvās medicīnas būtību, jo ārstēšana virzīta ne uz pašu slimību, bet uz tās patoloģiskiem simptomiem, kas ievērojami pasliktina dzīves kvalitāti (sāpes, slikta dūša, vemšana, anoreksija, aizcietējums, aizdusa, tūskas, klupšanas, depresija, bezmiegs utt.).

Rīgas slimnīcas “BIKUR HOLIM” Paliatīvās aprūpes un rehabilitācijas nodaļa vairāk nekā 25 gadus profesionāli un maksimāli līdzjūtīgi nodrošina medicīnisko aprūpi smagi slimajiem pacientiem. Papildus medicīniskai aprūpei un rehabilitācijas procedūrām, katrs pacients šeit izjūt individuālu un cilvēcisku attieksmi pret sevi. Nodaļā strādā ieinteresēti cilvēki, kuru galvenais mērķis ir palīdzēt pacientiem.

Nodaļas komandas darba rezultāts ir pozitīvā statistika – Rīgas slimnīcas “BIKUR HOLIM” paliatīvās nodaļas arhīvā ir daudz stāstu ar labu finālu, kad pacienti, izejot terapijas kursu, ir atgriezušies normālā dzīvē pēc tādām nopietnām slimībām kā, piemēram, insults.

Paliatīvās aprūpes sniegšanas veidi ir daudzveidīgi un atkarīgi kā no slimības rakstura, tā arī no pacienta un viņa ģimenes locekļu vēlmes un spējas iesaistīties komandas darbā.

Mūsdienīgas metodes un zāles ļauj maksimāli novērst sāpju sindromu. Ar pacientiem regulāri strādā ergoterapeits un fizioterapeits, medmāsas ir līdzās visu diennakti. Nepieciešamības gadījumos ārstniecības procesā tiek iesaistīti dažādu speciālitāšu ārsti.

Rīgas slimnīcas “BIKUR HOLIM” Paliatīvā nodaļā strādā kvalificēts, draudzīgs un izpalīdzīgs personāls, nodaļā ir mājīga atmosfēra, ​​slimnīcas teritorijā ir skaists parks, kur pacienti var baudīt dabu, kā arī doties pastaigā ar radiniekiem vai ar nodaļas personālu.

Šīs ir labs risinājums arī tiem, kuri nevar atstāt mājās vienu gados vecāku radinieku, kam ikdienā nepieciešama īpaša aprūpe. Un vienmēr jāatceras, ka pat tad, ja cilvēkam ir neārstējama slimība, palīdzēt viņam var, tikai nedrīkst padoties.

Rīgas slimnīcas “BIKUR HOLIM” Paliatīvās aprūpes un rehabilitācijas nodaļā: + 371 +371 67145045, Maskavas 122/128

Paliatīvā terapija

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas