Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Zobu protēzes – atgūsti smaidu acu mirklī!

pixabay.com

pixabay.com

Zaudētos zobus atgūt ir vieglāk kā varētu šķist. Mākslīgie zobi – zobu protēzes, aizstās slimības vai traumas dēļ trūkstošos zobus un atjaunos Tavu smaidu. Lai izgatavotu protēzes, nepieciešams veikt diagnostiku pēc kuras tiek sastādīts ārstēšanas plāns, pēc tam nosaka atbilstošāko protezēšanas veidu. Tikai jāveic pirmo pierakstu pie zobu tehniķa, lai ātri atgūtu smaidu!

Vai visiem piemērotas vienāda veida protēzes?

Ja Tavai draudzenei ir metālkeramikas kronītis, tas nebūt nenozīmē, ka Tev piemērots tieši tāds pats. Atkarībā no situācijas, zobu stāvokļa, vēlmēm un iespējām, katram individuāli tiek izvēlēts labākais protēzes veids.

“Zobu protēžu izgatavošanu sāk ar konsultāciju zobārstniecības kabinetā, kur ar pacientu, dakteri un zobu tehniķi tiek izvērtēta konkrētā pacienta situācija, lai atrastu pacientam vispiemērotāko protēžu veidu,” stāsta zobu tehniķis Aldis Briģis. Kabinetā tiek veiktas arī implantu operācijas. Diagnostikas un konsultācijas laikā pacientam tiek piedāvāti dažādi protēžu veidi. Tās var būt implantu konstrukcijas, kā arī dažādu veidu protēzes – izņemamās un neizņemamās.

Ar ko atšķiras neizņemamās protēzes no izņemamām?

“Neizņemamās protēzes ir fiksētas konstrukcijas, kas estētiski neatšķiras no īstajiem zobiem. Tie var būt tilti vai kronīši. Kroņi un tiltiņi visbiežāk ir metālkeramikas, presētas keramikas vai cirkonija materiāla. Savukārt, izņemamās protēzes ir dažāda veida platītes, atbalstītās lokveida protēzes, kā arī individuāli tiek izgatavotas balināšanas kapītes un kapes aizsardzībai,” informē Aldis Briķis.

Lasi citus par zobu mutes veselību svarīgu informāciju saturošus rakstus!

Cik svarīga ir zobu kopšana tieši starp zobiem?

Vai zobārsts var palīdzēt tikt galā ar jutīgiem zobiem?

Kādas ir zobu implantu priekšrocības?

Kāpēc zobu implanta ielikšanu nevajadzētu atstāt uz vēlāku laiku?

Vai zināji, ka zobu kroņus ir iespējams uzlikt pāris stundās?

pixabay.com

pixabay.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas