Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Pie "Akropole Rīga" bez maksas varēs nodot nolietoto elektrotehniku

Foto: "Pixabay"

Foto: "Pixabay"

Novembra pirmajās divās nedēļas nogalēs pie tirdzniecības centra "Akropole Rīga" iedzīvotāji bez maksas varēs nodot nolietoto elektrotehniku vides apsaimniekošanas kompānijas "CleanR" un "Zaļā josta" organizētajā akcijā "Tīrmājas diena", aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.

Akcija notiks 4.novembrī un 5.novembrī, kā arī 11.novembrī un 12.novembrī. Visās dienās "Tīrmājas dienas" mobilais pieņemšanas punkts strādās no plkst.11 līdz 17.

Akcijas laikā varēs nodot nolietoto elektrotehniku, piemēram, veļas mašīnu, ledusskapi, fēnu, elektrisko zobu birsti, mobilo tālruni un tamlīdzīgi.

"CleanR" norāda, ka pārstrādes punktos nodoto elektrotehniku pēcāk izjauc un sašķiro atbilstoši komponentēm, lai pēc tam atkal izmantotu ražošanā.

2022.gadā "Clean R" strādāja ar 48,679 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 18,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 46,1% un bija 4,833 miljoni eiro. "Clean R" reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,2 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv". Kompānija ietilpst AS "Clean R grupa".

Kopumā "CleanR grupā" ietilpst 25 uzņēmumi, tostarp sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums "CleanR", industriālo atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA "CleanR Verso", telpu uzkopšanas uzņēmums SIA "Vizii" un pilsētvides apsaimniekošanas uzņēmums SIA "Vizii Urban".

"CleanR grupas" apgrozījums pagājušajā gadā bija 67,969 miljoni eiro, kas ir par 26,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka par 18,3% - līdz 4,86 miljoniem eiro.

Kompānija "CleanR grupa" reģistrēta 2014.gadā, un tās pamatkapitāls ir 346 000 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. "CleanR grupa" obligācijas ir iekļautas biržas "Nasdaq Riga" alternatīvajā tirgū "First North".

Foto: "Pixabay"

Foto: "Pixabay"

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas