Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Šeila Vanaga ieved savas Nirvānas pasaulē

Tērpu māksliniece un mājīgās svaigēdāju kafejnīcas “Nirvana” saimniece Šeila Vanaga, viena no raidījuma “Iečeko slavenību” jaunās sezonas varonēm, katrā ziņā ir personība, kuru ir grūti nepamanīt. Pirms vairākiem gadiem zvērinātā Rīgas centra meitene, nogurusi no pārslodzes, stresa un satraukto līgavu kaprīzēm, pieņēma radikālu lēmumu – pamest visu un kopā ar vīru pārcelties uz dzīvi mierā un klusumā pie jūras.

Tomēr pavisam prom no Rīgas Šeila tā arī nav tikusi. Ik dienas viņa ierodas savā mīļajā kafejnīcā, kuras iekārtošanā savu roku pielikuši daudzi labi Šeilas draugi, bet komandā valda silta un ģimeniska atmosfēra. Nav nejaušība, ka skatītāju iepazīšanās ar priecīgā enerģijā kūsājošo sievieti sākas tieši tāpat, kā viņas ikdienas gaitas – ar svaigas produkcijas iepirkšanu Centrāltirgū, un turpinās ar svaigēdāju kulinārijas noslēpumu izzināšanu “Nirvānā”.

Raidījuma gaitā tā skatītājiem būs arī iespēja tuvāk iepazīt Šeilu kā cilvēku, viņas vērtības un attiecības ar vīru un ģimeni. Spilgtā sieviete arī neslēpj, ka šobrīd cīnās ar nopietnu slimību, taču viņas drosme un spēks dzīvot tālāk ir patiešām iedvesmojošs piemērs katram.

Skatieties arī:

Šeilas "Nirvāna" viesojas labākie Latvijas pavāri un pārģērbies Nauris Brikmanis

Šeilas haotiskums pamatīgi nokaitina Amunu Davis

Uztura speciālists izvērtē "Pati pilnība" dalībnieču ēšanas paradumus

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas