Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vai zināji, ka ir dzīvie ziedi un ziedu pušķi, kas nevīst?

Ziedi un ziedu pušķi ir kas vairāk kā tikai skaista dāvana. Tās ir emocijas – prieks, dzīvīgums, sirsnība, veids, kā izrādīt mīlestību un pateicību. Bet prieks par skaistām rozēm un citiem ziediem ir īss. Tās ātri novīst un zaudē savu estētiskumu. Bet vai zināji, ka ir tādi dzīvie ziedi, kas nevīst vairāk kā gadu, pat 3 - 5 gadus? Tieši tādi ir "PurPur Fleur" ziedi un ziedu kompozīcijas!

Kā tas ir iespējams, ka "PurPur Fleur" ziedi nevīst?

"PurPur Fleur" ziedi tiek īpaši apstrādāti, augu dabīgo sulu aizstājot ar speciālu šķīdumu uz dabīgas eļļas un glicerīna bāzes. Īpašā apstrādes tehnika aizkavē auga novecošanos un bloķē fotosintēzi, līdz ar to ziedi nezaudē savu skaisto krāsu, ir smaržīgi un svaigi vismaz gadu. Vai nav lieliski?

Satraucies, ka šādu ziedu dēļ nāksies pavadīt visu laiku mājās, lai tos koptu? Tas ir pilnīgi lieki! "PurPur Fleur" ziedi un zedu pušķi neprasa kopšanu! Nav jāsatraucas, ka atgriežoties no atvaļinājuma būs iztvaikojis ūdens vāzē vai vēl ļaunāk – ka sagaidīs mājās sastāvējies, duļķains un smakojošs novītušu puķu ūdens aromāts. Tavi ziedi būs tieši tādi paši, kā būsi tos atstājis pirms vairākām dienām, nedēļām, mēnešiem!

"PurPur Fleur" ziedu priekšrocības

"PurPur Fleur" ziediem ir brīnišķīgas priekšrocības:

  • "PurPur Fleur" Forever rozes tiek audzētas saulainajā Ekvadorā. Tās ir piesātinātas ar mūžīgu enerģiju un sulīgu toni, maigu aromātu.
  • Uzdavināt "PurPur Fleur" ziedu kasti nozīmē uzdāvināt emocijas. Atšķirībā no dzīvo ziedu pušķiem, kompozīcijas no "PurPur Fleur" dzīvajiem ziediem ilgi priecē savu īpašnieku un pastāvīgi atgādina par maigām jūtām vai neaizmirstāmām emocijām.
  • Ziedi ne vien ilgstoši smaržo, bet ir svaigi un izskatās iespaidīgi vismaz vienu gadu, līdz pat 5 gadiem. Tas padara "PurPur Fleur" ziedus īpaši piemērotus arī publiskām iestādēm, kam ir svarīgs estētisks noformējums un dekori. "PurPur Fleur" veido arī interjera kompozīcijas birojiem, viesnīcu recepcijām un citur.
  • Ne vien ziedi, bet arī noformējums ir tik izsmalcināts, ka to bieži publicē žurnālos. "PurPur Fleur" izvēlas stilisti, fotogrāfi, kā arī vairāki populāri saloni un restorāni savu telpu dekorēšanai.
  • Šādi apstrādāti ziedi ir ekoloģiski – tie nav kaitīgi videi, cilvēkiem un dzīvniekiem. Ir piemēroti ģimenēm ar bērniem.
  • Nav nepieciešama īpaša kopšana – nav jālaista un nav nepieciešama saules gaisma. Tas ir tik ērti – nav jādomā par to, ka aizmirsti ziediem nomainīt ūdeni vai jāuztraucas, ka dodoties prom, ziedi ūdeni izdzers un novītīs.
  • Ziedu kompozīcijas ir gaumīgas un modernas, skaistā ziedu kastē, kas iederas ikvienā interjerā. Iespējams pasūtīt arī līgavas pušķus, ziedu dekorus kāzām, jubilejām un citiem pasākumiem. Tā ir oriģināla un stilīga dāvana, turklāt iespējams iegādāties ekskluzīvas ziedu kompozīcijas, vadoties pēc klientu vēlmēm. Uzņēmums piedāvā saviem klientiem jaunākās floristikas tendences kopā ar izsmalcinātākām rožu šķirnēm un personisko pieeju.
  • Nevīstošo dzīvo ziedu piegāde iespējama visā Latvijā un arī ārzemēs. Pasūtījumu ļoti bieži ir iespējams saņemt tajā pašā dienā vai arī vienojoties par datumu un laiku. Uzdāvini ilgstošas emocijas arī Tu – ienāc "PurPur Fleur" salonu Rīgas centrā, Ernesta Birznieka-Upīša 13/6 vai veic pasūtījumu ļoti vienkārši un ātri mājas lapā www.purpurfleur.lv, vai arī raksti uz WhatsApp +37128020718.
  • Tā ir pārbaudīta un novērtēta vērtība! Piecu gadu laikā izveidojies klientu loks, kas atzinuši, ka "PurPur Fleur" ziedi ir patiešām skaistākie, smaržīgākie un vienkārši neatkārtojami, jo priecē gadiem ilgi! "PurPur Fleur" ir lieliska dāvana svētkos vai ikdienā , kā arī interjera elements ja velies lai katru dienu mājās ir skaisti dzīvi ziedi kas nevīst un priecē līdz pat 3-5 gadiem bez ūdens un īpašām rūpēm!

"PurPur Fleur" dzīvie ziedi, kas nevīst. Foto - "PurPur Fleur"

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas