Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

“Vakariņš ar savējiem” šonedēļ ciemosies Sauliete, Tannis un Dīcis

“Vakariņš ar savējiem” šonedēļ ballēsies raiba kompānija – uzņēmēja un influencere Katrīne Sauliete, šefpavārs Elmārs Tannis, kā arī aktieris Artūrs Dīcis. Pirmajā vakariņā slavenības pie sevis uzņems fitnesa trenere Aleksandra, kurai palīgos steigs vīrs Glens un dēliņš Kristians. Un, ja jau ciemošanās pie sportistu ģimenes, tad, protams, neiztikt bez aktīvām izklaidēm. Namamāte slavenības izaicinās spēlē, kas pārbaudīs viesu fizisko sagatavotību un izturību! Arī Aleksandras dēliņš ātri vien atradīs kopīgu valodu ar slavenajiem ciemiņiem un izaicinās viņus basketbola duelī! Turklāt viesību laikā ciemos negaidīti ieradīsies vēl viens ciemiņš - kādas slavenības otrā pusīte!

Tālāk ceļš vedīs viesos pie ļoti interesantas un eksotiskas ģimenes! Elaine un Hanss Bērziņi ir no Brazīlijas un 16 gadus jau dzīvo Latvijā. Hanss ir dzimis latviešu ģimenē un vienmēr uzskatījis sevi par latvieti, vai kā pats saka – kurzemnieku! Vakariņā brazīļu stilā būs gan dejas virtuvē, gan dziedāšana portugāļu valodā! Slavenībām nāksies arī pastrādāt – būs jātaisa pašiem saldais ēdiens.

Vakariņa tūres trešajā ballītē ceļi vedīs uz Jaunolaini. Tur Lieplejās saimnieko Solvita un viņas lielā spēka komanda - piecas čaklas, skaistas un nenogurdināmas dāmas. Slavenībām būs iespēja šajā adventes laikā baudīt skaistu koncertu baznīcā, kuru Elmārs tik ļoti izbaudīs, ka, pieverot acis, pat nedaudz iemigs. Pie svētku galda, savējo sarunas būs jautras – vai sievietei pirmajā randiņā ir jāpietēlo vai tomēr jābūt tādai, kāda viņa patiesībā ir? To un daudz ko citu uzzini košajās ballītēs raidījumā “Vakariņš ar savējiem!” Kura no slavenībām nedēļas ballītes tūres izskaņā viesus uzņems pie sevis mājās, ļaujot Latvijas ģimenēm justies kā savējiem? To skatieties aizraujošajā šovā “Vakariņš ar savējiem” no pirmdienas, 28. novembra līdz ceturtdienai, 1.decembrim, plkst. 19:20 kanālā 360TV un internetā 1188 Play. Zemāk ieskaties nedēļas atklāšanas ballītē, kurā negaidīti pievienosies Elmāra Taņņa mīļotā sieviete Ilona.


Vakariņš ar savējiem, foto: 360TV

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas