Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vingrojumi tiem, kas strādā mājās!

pixabay.com

pixabay.com

Daudzi pa šo nedēļu jau noteikti pamanījuši, ko mugurai un ķermenim vispār nodara darbs mājās, kur ergonomiskais biroja krēsls no darbavietas, visticamāk, nav paķēries. Ja darba vietā kafijas pauze, pīppauze, aiziešana līdz printerim un jebkura cita mazākā darbība ir labs iegansts piecelties un izkustēties, tad mājas ērtais dīvāns gan liek iestigt uz visu dienu vienā pozā.

Tiem, kas tagad dzīvojas pa mājām, īpaši noder dažādi video kanāli ar vingrošanas un jogas nodarbībām mājās! Atrodi pāris brīvu kvadrātmetru, piemērotu virsmu, kur uzlikt datoru vai planšeti, un pusstundu brīva laika, lai katru dienu izkustētos kāda no šiem treneriem vadībā:

  • Kanālā "Yoga with Adriane" ir pieejami vairāki 30 dienu cikli, kur īsāki un garāki jogas vingrinājumi kompleksi piemēroti dažādām gaumēm. Katrs cikls sākas ar vienkāršākiem vingrinājumiem un tikai pamazām kļūst grūtāki. Lieliska izvēle jogas iesācējiem!
  • Lieliski jogas kanāli ir arī "Yoga with Kassandra" un "Madeleine Shaw" – izvēlies to, kurš patīk vislabāk vai miksē kopā visus!
  • Tiem, kas ilgojas pēc sporta zāles un intensīvākiem treniņiem ikdienā, piemērots būs "MadFit" kanāls ar fitnesa nodarbībām dažādām ķermeņa zonām katrai dienai.
  • Masāžas speciāliste Rachel Richards piedāvā dažādus vingrinājumus sāpju un saspringuma mazināšanai
  • Savukārt tiem, kuriem patīk jautra un atraktīva izkustēšanās un pietrūkst dejas, piemērots būs kāds no 500 "POPSUGAR Fitness" video treniņiem! Smiekli, iztrakošanās un pozitīvas emocijas garantētas!

Vēl silti iesakām satikties ar kolēģiem videozvanā ne tikai sapulcēs, bet arī uz kopīgu pavingrošanu kaut vai 10 minūšu garumā! Tā ir lieliska iespēja gan kopīgi izkustēties, gan nezaudēt komandas garu – arī strādājot attālināti!

pixabay.com

pixabay.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas