Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Zaļais pūķis simpātiskās “Ērkšķu” Diānas dzīvi pārvērtis gruvešu kaudzē

‘’Caur ērkšķiem uz… ‘’ 5. sezona dalībniece Diāna ir nenoliedzami simpātiska un enerģiska dāma. 35 gadus vecajai sieviete piemīt ass prāts, viņa ir empātiska un draudzīga. Tiesa gan - līdz tam brīdim, kad tiek iemalkots par daudz grādīgā. Un šādi brīži nav nekāds retums. Diāna neslēpj, ka alkoholu lieto diendienā. Šovā pavadītais laiks pēdējo divu gadu posmā ir bijis vienīgais, kad sieviete bijusi skaidrā…

Alkohola posta ēnā jau kopš bērnības

Diānas vecāku mīlestība bija kaislīga. Abi jaunieši savulaik Krievijā slepus apprecējušies, laiduši pasaulē bērnus un pārcēlušies uz dzīvi Diānas mammas dzimtajā Latvijā. Lai arī sievietes vecāki nenoliedzami viens otru mīlējuši, netrūcis arī rūgtu brīžu. Tētim no laika gala paticis iedzert un regulāri iekaustīt savu sievu. Kad Diānai bija pieci gadi, viņas tētis nomira. Nespējot pārdzīvot sava vīra nāvi, pamatīgi ar alkoholu sāka aizrauties arī sievietes mamma. Pēc kāda laika Diānai un viņas brālim tika atrasts patēvs. Arī viņam paticis lietot grādīgos un regulāri iekaustīt sievu – 27 gadu garumā, līdz Diānas mamma pameta šo pasauli. Simpātiskajai sievietei mātes nāve bija milzu trieciens, ar kuru viņa nespēj tikt galā vēl joprojām. Pēc traģiskā zaudējuma Diāna strauji ļāvās alkohola postam, ātri vien kļūstot par cilvēku, kurš glāzīti cilā no rīta līdz vakaram un no dienas uz dienu.

Vai Diānas vecmāmiņa palīdzēja znotam nonākt viņsaulē?

Diānai traumatiska ir ne tikai mātes, bet arī tēva bojāeja. Sieviete ļoti labi atminas sava tēta nāves dienu. Viņš , kā ierasts, iedzēris un devies nosnausties, lai vēlāk vakarā dotos uz kino vakaru vietējā kultūras namā. Kino palika nenoskatīts un dzīve līdz galam nenodzīvota… Vīrietis vairs nepamodās. Visa ģimene bija šausmās. Diānai vēl joprojām ausīs skan mammas izmisīgie kliedzieni. Vien Diānas vecmāmiņa staigājusi pa pagalmu dziedādama. Sieviete stāsta, ka viņas omītei znots nekādas simpātijas nav izraisījis. Maigi izsakoties. Diāna uzskata, ka tieši vecmāmiņa vainojama tēva nāvē. Sievietei esot informācija, ka liktenīgajā pēcpusdienā vecmāmiņa sava znota dzērienam iespējams pievienojusi medikamentus.

Jau 17 gadus kopā ar pirmo mīlestību

Kopš 16 gadu vecuma Diāna ir kopā ar savu pirmo un lielo dzīves mīlestību. Abi gājuši cauri dažādiem posmiem. Ir bijis gana daudz gan jauko, gan ne tik jauko brīžu. Diāna vaļsirdīgi stāsta, ka reiz pat nopirkusi gredzenu un lūgusi, lai mīļotais kļūst par viņas vīru. Tiesa gan bildinājums ticis noraidīts, jo vīrietis to uzskatījis par kārtējo Diānas dzēruma ‘’izgājienu’’. Un tieši šie alkohola pavadītie ‘’izgājieni’’ arī šobrīd turpina bojāt abu attiecības.

Ar rūpēm pret dzīvniekiem un cerību uz bērniņu

Neskatoties uz praktiski nemitīgo atrašanos alkohola reibumā, Diāna apzinīgi rūpējās par saviem mīļajiem – diviem suņiem, kaķi un zivtiņām akvārijā. Sieviete atklāj, ka varbūt nākotnē vēlētos arī mazuli. Tomēr Diāna ļoti labi apzinās, ka šim sapnim nebūs lemts piepildīties, ja viņa nespēs tikt galā ar savu alkohola atkarību. Un šobrīd viņa to nespēj. Reiz gan Diāna saņēmusies un apmeklējusi narkologu, taču no izrakstītajiem medikamentiem viņa slikti jutusies un ārstēšanās plānam ātri vien atmests ar roku.

‘’Ērkšķu slava

Līdz ar STV Pirmā! sociālā projekta “Caur ērkšķiem uz…” nonākšanu TV ekrānos, Diāna jūtas nedaudz apjukusi par šova līdzi nesto atpazīstamību. Sen neredzēti radi zvanījuši un aizrādījuši Diānai par viņas atklātību. Kāds pašvaldības policists vēlējies kopā ar viņu nobildēties. Daudz rakstot arī sveši cilvēki, kuri izteikuši Diānai savu vēlmi palīdzēt, tomēr pagaidām viņa palīdzību nepieņemot, jo… tam gluži vienkārši nepietiek spēka. Diāna saprot, ka viņai vispirms jātiek galā ar alkohola atkarību, tad jāsakārto finansiālie jautājumi ( neatdoto ātro kredītu dēļ Diānas bankas konti ir bloķēti) un jāatrod darbs. Ir skaidrs, ja vien Diānai izdosies tikt pāri pirmajam posmam, viss pārējais jau būs tīrie sīkumi…

Skaties arī:

Trauslā Lilita - meitene, kuras dzīvi par Elli pārvēta ģimene un sistēma

No cietuma uz ''Ērkšķiem'' - Madaras stāsts

Kā ''Ērkšķu'' šovā netīšām satikās divas tuvas radiniecesFoto: Diānas personiskais arhīvs

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas