Kārtot pēc:

Atrasti 185 ieraksti

0 Vairāk
Bērnu un jauniešu centrs piedāvā daudzveidīgas nodarbības interešu izglītībā, tā veicinot bērnu un jauniešu radošumu, zinātkāri, neatkarību, iniciatīvu, domāšanas prasmju un fizisko attīstību. Jebk...
0 Vairāk
"Unik - AL" SIA bērnu studija Imantā, sagatavošana skolai, muzikālās nodarbības, krievu, latviešu, angļu valodu apmācība, zīmēšana, veidošana. Svētki bērniem, dzimšanas dienu svinības Imantā. Nodar...
0 Vairāk
Bērnu un jauniešu studija "KUKAIŅI" aicina pievienoties bērnus dziedāt un dejot. Dziedāt aicināti visi vecumā no 3 līdz 15 gadiem, dejot no 8 līdz 16. Ar lielu prieku darbojamies jau 10 gadus!
4.6 0 Vairāk
Labas uzvedības manieres, pirmās skaistumkopšanas zināšanas, skaista stāja un ķermeņa plastikas attīstīšana 7-16 gadus jaunām meitenēm.
0 Vairāk
„Zeimuļa” aktivitātes ir paredzētas bērniem un jauniešiem no 4 līdz 25 gadu vecumam, bet ir nodarbības, kurās piedalās bērni un viņu vecāki.
0 Vairāk
Jauniešu centrs "Bāze" ir pašvaldības iestāde, kuras mērķis ir atbalstīt un veicināt jauniešu iniciatīvas, iesaistīt jauniešus savas dzīves kvalitātes veidošanā, popularizēt brīvprātīgo darbu.
Ielādēt vēl...
1188.lv