Kārtot pēc:

Atrasti 92 ieraksti

0 Vairāk
Restorāns - kafejnīca Ogrē ar plašu ēdienkarti un kvalitatīvu apkalpošanu. Divas banketu zāles līdz 250 personām. Semināru un konferenču zāle.
0 Vairāk
Rīkojot pie mums svinības par telpām Jums nebūs jāmaksā! Restorāna telpas spēj uzņemt 100 cilvēkus un zālē atliek vieta gan muzikantiem, gan dejām, gan arī atrakcijām.
0 Vairāk
“Svētki Jums”-banketu klājēju komanda, piedāvā klientiem banketu keiteringu – izbraukuma ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu. Apkalpojam, organizējam, rīkojam visdažādākos Jūsu svētkus.
5.0 0 Vairāk
Atpūtas centrs ''Porto Pirts''. Jūsu baudai, priekam un veselībai ! Piedāvājam banketu zāli līdz 25 cilvēkiem, divas atpūtas istabas, baseinu, pirti. Organizējam dažādas svinības - jubilejas, korpo...
0 Vairāk
"Gustavs Ādolfs" SIA "A un L" kafejnīca - restorāns Mežaparkā. Rīkojam svētku un dzimšanas dienu pusdienas, korporatīvus pasākumus, kafijas pauzes, bērnu ballītes. Rīkojam bērnu ballītes!
0 Vairāk
Restorāns "Aleksandrs" veiksmīgi darbojas jau kopš 1998.gada un šajā laika posmā ir kļuvis par vienu no ievērojamākajiem restorāniem Rīga ar pārbaudītu ēdiena un servisa kvalitāti.
0 Vairāk
Uzņēmums piedāvā telpas dažādiem pasākumiem un svinībām. Piedāvājam ēdināšanas pakalpojumus.
0 Vairāk
Piedāvājam svinību apkalpošanu, saviesīgus pasākumus, dzimšanas dienu svinības, jubilejas, korporatīvos pasākumus, sporta spēles, balles un ballītes.
4.7 1 Vairāk
"Pārdaugavas malkas pirts" Pārdaugavā. Te var rīkot dzimšanas dienas svinības , apmeklējot pirti un saunu un izmantot mangālu, kurš atrodas pirts terasē. Ir bezmaksas autostāvvieta.
0 Vairāk
"Dzintars" hotel - banketu zāle Jūrmalā. Piedāvā arī izbraukuma banketus, kāzu banketus, galdu klāšanu, vakara vadītāju.
5.0 0 Vairāk
Banketu zāle Rīgā. Organizējam kafijas pauzes un pusdienas. Lielā konferenču zāle ir piemērota arī svinību: banketu un prezentāciju rīkošanai. Viesnīcas kafejnīca klāj gan furšeta, gan banketa galdu.
Ielādēt vēl...
1188.lv