Sign description

Pirmās dekādes Skorpionu raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 24. oktobra līdz 1. novembrim, skaitās pirmās dekādes Skorpioni. Šajā laikā dzimušie ir ārkārtīgi darbīgi un izturīgi. Viņi vēlas mainīt pasauli uz labo pusi, bet ne vienmēr dara to ar īstajiem līdzekļiem. Šā tipa Skorpioni ir reformatori. Viņi var strādāt nepagurstot, iztiekot ar īsiem atelpas brīžiem. Tomēr nelaime tāda, ka viņi vadās vairāk no emocijām, un, sastopoties ar praktisko dzīves pusi, apjūk. Viņi ir kaislīgi, jutekliski, pilnīgi padodas impulsu varai. Šiem Skorpioniem vairāk nekā citu zīmju pārstāvjiem jāievēro mērenība it visā, tad viņi tik tiešām gūs labus panākumus dzīvē. Otrās dekādes Skorpionu raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 2. novembria – 12. novembrim, skaitās otrās dekādes Skorpioni. Otrās dekādes Skorpioni ir apveltīti ar radošo potenciālu, šarmu un spēku. Viņi nemīl pakļauties, toties labprāt komandē citus. Viņiem piemīt dumpinieka gars. Bieži nonāk divdomīgās vai muļķīgās situācijās. Šie Skorpioni pārāk daudz enerģijas tērē protestēšanai, būtu labāk, ja viņi savu dabas dāvāto spēku izmantotu lietderīgāk. Ieteicams izvēlēties tādu profesiju, kur pēc iespējas mazāk būtu jāpakļaujas citiem. Šiem Skorpioniem nepieciešama neatkarīga vide, kur attīstīties, tomēr vienlaikus viņiem jācenšas sevī ieaudzināt kaut nelielu spēju pakļauties vismaz nepieciešamākajās situācijās. Trešās dekādes Skorpiona raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 13. novembrim – 22. novembrim, skaitās trešās dekādes Skorpioni. Šajā dekādē dzimušie ir uzticīgi, kaislīgi, prot piemēroties citiem cilvēkiem un apstākļiem. Viņi ir ļoti vispusīgi, tāpēc ne vienmēr dzīvē paspēj realizēt iecerēto. Var gadīties, ka šie Skorpioni ir nedaudz pārsteidzīgi, viņiem jāattīsta analītiskās spējas, ja tie grib dzīvē vairāk ko sasniegt. Iespējams, ka viņiem piemīt laba intuīcija, spēja tulkot sapņus. Reizēm var trūkt objektivitātes.

Work

Skorpions ir apveltīts ar labu atmiņu, ir čakls, neatlaidīgs, un mācīšanās viņam sagādā prieku. Skorpions ir daudzpusīgs, viņam ir talants daudzās dzīves jomās, tomēr bieži vien viņš tā arī nesasniedz savu mērķi. Skorpionam patīk sarežģīts, pētniecisks darbs, kas prasa izdomu, spēku un vīrišķību. Skorpionam piemērots darbs, kas saistīts ar ķīmiju, fiziku, tehniku, ķirurģiju, arī psiholoģiju, filozofiju. Skorpions varētu kļūt arī par profesionālu sportistu, vēlākos gados treneri. Skorpions ir spēka un mistikas zīme. Daudzi Skorpiona zīmē dzimušie aizraujas ar astronomiju, astroloģiju, okultām lietām, ezotēriku. Skorpions labprāt ieņem vadītāja posteni, jo pats nemīl pakļauties, būt no kāda atkarīgs savā darbā. Bieži vien labāk darbojas vienatnē, kaut gan mīl būt arī sabiedrībā.​

Children

Ja nevēlaties, lai jūsu mazais Skorpioniņš sāk komandēt savus vecākus, tad jau laikus ierādiet viņam, kurš ģimenē ir galvenais, jo Skorpions tomēr paliek Skorpions, neskatoties uz savu vecumu. Bērns ir ļoti enerģisks un dzīvespriecīgs, atrodas mūžīgā kustībā. Viņš ir liels eksperimentētājs, un tas vecākiem parasti sagādā lielas problēmas. Iespējami traumu gūšanas mirkļi tieši šajā sakarā. Viņš ir ļoti zinātkārs un cenšas izdibināt visus noslēpumus. Skorpioniņš tikai ārēji izskatās mierīgs un jauks, bet īstenībā perina trakus plānus, nereti jūs uzzināt par tiem, kad ir jau par vēlu. Šis bērns ir ārkārtīgi spītīgs, stingri turas pie saviem principiem, viņu nekas un neviens nepārliecinās par pretējo, ja viņš jau būs paguvis pieņemt kādu lēmumu. Skorpions ir ļoti patstāvīgs. Ja rodas problēmas audzināšanā, tad ziniet, ka neko nepanāksiet ar sodiem vai bargu disciplīnu. Ja uzticēsiet viņam kādu uzdevumu, varat būt drošs, ka tas tiks veikts ar lielu atbildības sajūtu. Skorpioni ir pašapzinīgi, viņiem šķiet, ka neviens cits nepaveiks darbu labāk par viņiem. Nereti šīs īpašības dēļ viņi mēdz izsmiet vājākos un mazākos. Vecākiem jau laicīgi būtu jāatradina viņi no tādiem gājieniem. Skorpioniem patīk fantastiskā literatūra un šausmu filmas. Skolā viņš nereti nostāda savus skolotājus neērtā situācijā, uzdodams savus neskaitāmos jautājumus, kuri reizēm ir par grūtu pat pieaugušiem. Ja viņš nespēs saskatīt jūsos autoritāti – novērsīsies. Viņu audzināt nav viegli, kaut arī viņš ir tik uzmanīgs un patiešām vēlas iegūt zināšanas. Bet par to vērtību viņam ir savs uzskats. Skorpioni ātri ieskatās pretējā dzimumā. Nereti viņi uzsāk uzreiz vairākas attiecības, jo viņiem trūkst atbildības sajūtas. Bet cietēji jau nav viņi, bet gan to otrās puses. Skorpiona planēta Plutons tos apveltījusi ar augstu intelektu, drosmi un spēku. Bet vecākiem būtu jāmāca viņiem, kā mīlēt citus un pašam tapt mīlētam.

Marriage

Skorpioni ir greizsirdīgi un privātīpašnieciski, kas, protams, sagādā problēmas viņu laulības dzīvei. Ja Skorpions nesatiek sev līdzīgu un piemērotu partneri, tad viņš var kļūt cietsirdīgs, atriebīgs, katrā ziņā laulība ar viņu nav viegla. Skorpionu sievietes ir kaislīgas, jūtīgas un gatavas uzupurēties sava laulātā drauga labā. Viņas prot cīnīties par savu mīlestību, bez kurnēšanas panes nelaimes, trūkumu, pirmā vietā stādot otra cilvēka intereses un vajadzības. Vīrietis savukārt ir ietiepīgs, egoistisks, tomēr mīl savu ģimeni, rūpējas par bērniem. Tomēr viņš nav gatavs uzupurēties mīlestības vārdā.​​

Health

Skorpions cilvēka ķermenī valda pār pūsli un dzimumorgāniem. Veselības jautājumos, tāpat kā visos citos, viņš uzskata sevi par lielu gudrinieku un nepakļaujas citu ieteikumiem apmeklēt ārstu. Viņiem ir milzīga izturība, un pēc slimības viņi ātri atkopjas. Skorpioni parasti cenšas valdīt gan par savām emocijām, gan sejas vaibstiem. Arī viņu izskats atstāj bezkaislīga cilvēka iespaidu, bet tas ir mānīgs, jo īstenībā taču Skorpioni ir jūtīgi, tikai to slēpj. Pēc izskata viņi ir plecīgi, ar biezām uzacīm un aukstām acīm. Viņi mīl labi paēst, tāpēc nereti ir apaļīgi. Skorpioni neuzticas ārstiem un cenšas paši tikt galā ar savu slimību. Viņi ir pacietīgi un izturīgi, un to spēja pretoties slimībām ir augstāka nekā citām zīmēm. Skorpioni ir ilgdzīvotāji. Skorpioni daudz strādā un bieži nodara pāri savam organismam, neļaudami sev pietiekoši izgulēties un atpūsties. Viņi ilgstoši var iztikt bez ērtībām, miega un ēdiena. Skorpiona veselība zināmā mērā tik tiešām atrodas viņa paša rokās. Viņš var vai nu izdziedēt sevi, vai arī pakļaut slimībai. Jau no dzimšanas Skorpions apveltīts ar pašizārstēšanās spējām un lielu dzīves spēku. Viņi slimo reti, bet smagi. Visbiežāk Skorpionam sāp kakls, sirds, mugura, kājas vai asiņo deguns. Iespējama arī vēnu paplašināšanās. Tā kā viņi nicina baiļu sajūtas, tad nereti ir pārgalvīgi, kā rezultātā iespējamas traumatiskas situācijas. Skorpionam īpaši jāsargās no ugunsgrēkiem un sprādzieniem. Skorpiona dzīves enerģija ir tik spēcīga, ka viņam dzimstot nepieciešama lielāka papildu enerģija. Ja ņem vērā fizikas nezūdamības likumu, tad iespējams, ka arī Skorpiona radinieku nāve vienu gadu pirms vai pēc viņa dzimšanas ir saistīta ar to, ka nepieciešama liela enerģija, lai dzimtu Skorpions. Un otrādi –, kad Skorpions aiziet no dzīves, atbrīvotās enerģijas paliek tik daudz, ka pietiek kādas jaunas radības nākšanai pasaulē. Tāpēc gadu pirms vai pēc viņa nāves piedzimst jauns radinieks. Tomēr tie ir tikai interesanti pieņēmumi.

Menu

ēdienu gatavot nepatīk, bet garšīgi paēst gan. Ēšanā un dzeršanā jāievēro mērenība. Sevišķi ieteicamas liellopu aknas un putnu gaļa, kā arī svaigi un vārīti rāceņi. Lai ēdiens būtu pikantāks, var izmantot ķiplokus, salviju, rozmarīnu. Gremošanu lieliski ietekmē nātru sula. Var panašķēties ar jogurtu, ķiršiem, ērkšķogām, kizila ogām. Ļoti noderīgas pīlādžogas un to izvilkums. Kā aperitīvs pirms pusdienām - dažas tējkarotes sīrupa ar portvīnu vai rumu.

Compatibility

Skorpionam ieteicamākā savienība laulības dzīvē būtu ar Vēzi un Zivīm, tātad viņa paša Ūdens stihijas zīmēm. Skorpiona un Zivs attiecības būs ļoti emocionālas. Viņu jūtas ir vairāk kaislīgas nekā romantiskas. Kaut arī abu starpā gadās nesaskaņas, tās viņi viegli spēs pārvarēt, jo abus vieno cieša garīgā saikne. Skorpionam būtu jāmācās nenorādīt uz partnera trūkumiem un neizrādīt savu skorpionisko dabu. Šai savienībai būs laba saskaņa arī intīmajā dzīvē, jo nekādi aizliegumi viņiem neeksistēs. Šo patiesi saderīgo pāri ir grūti nepamanīt. Skorpiona attiecības ar Vēzi var pārtapt brīnišķīgā draudzībā un mīlestībā. Arī šie abi vadīsies no emocijām. Vēzis būs ļoti uzticīgs Skorpionam, abi kopīgi rūpēsies par savu māju un finanšu lietām. Viņiem abiem ir kopīgas intereses, un tiem nebūs grūti vienoties, kā labāk pavadīt brīvo laiku. Viņu intīmā dzīve ar katru dienu vairāk dažādosies, un šajā jomā viņiem garlaicīgi nebūs. Lieliska savienība. Skorpions var veidot draudzīgas attiecības ar Vēzi, Mežāzi un Zivi. Skorpionu sieviete var veidot seksuālas attiecības ar savu paša zīmi un Ūdensvīru. Bet Skorpiona vīrietis nav tik izvēlīgs, viņš var veidot attiecības ar Vērsi, Lauvu, Jaunavu, Skorpionu un Ūdensvīru. Darba attiecības sievietei Skorpionam vislabāk veidosies ar Vēzi, Jaunavu, Skorpionu, Mežāzi un Zivi. Bet vīrietim Skorpionam ar Mežāzi, Ūdensvīru, Zivi un savu paša zīmi.