Sign description

Pirmās dekādes Lauvas zīmē dzimušo raksturojums Tie jubilāri, kuri savu dzimšanas dienu svin laikā no 22. jūlija līdz 1. augustam, skaitās pirmās dekādes Lauvas. Šajā laikā dzimuši vadoņi, cīnītāji. Viņiem piemīt kaujinieciska daba, uzliesmojošs temperaments, tieksme sacensties. Šiem Lauvām vairāk nekā pārējiem nepieciešamas uzslavas un glaimi, jo pēc to saņemšanas viņi kļūst vēl labāki. Viņi mīl valdīt ne tikai darbā, bet dara to arī mājās un draugu kompānijā. Šie Lauvas ārkārtīgi vēlas visus pārveidot, dancināt pēc savas stabules. Viņiem grūti pielāgoties reālai dzīvei, jo pietrūkst elastības un viņi nemāk piekāpties. Pirmās dekādes Lauvas dzīvo nemitīgā stresā, un tas negatīvi iespaido viņu veselību. Viņiem jāmācās pieņemt dzīvi tādu, kāda tā ir. Otrās dekādes Lauvas zīmē dzimušo raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 2. līdz 11. augustam, skaitās otrās dekādes Lauvas. Šajā laikā dzimušie cilvēki gan grib, gan māk būt uzmanības centrā jebkurā kompānijā. Apkārtējie labprātīgi atvēl viņiem šo lomu. Šiem Lauvām ir svarīgi dzirdēt uzslavas, gan bērnībā no vecākiem, gan vēlākos gados darba kolektīvā. Tas palīdz viņiem dzīvē panākt vairāk, stādīt augstus mērķus. Viņi ir dzimuši līderi, tikai viņiem jāmāk šo talantu apzināties un izkopt. Pretējā gadījumā smagi cietīs gan viņi paši, gan tuvinieki. Lauvām jāļauj izpausties! Trešās dekādes Lauvas zīmē dzimušo raksturojums Tie jubilāri, kuri savu dzimšanas dienu svin laikā no 12. – 22. augustam, skaitās trešās dekādes Lauvas. Šajā laikā dzimušie vēlas valdīt pār visu pasauli, bet bieži vien netiek galā paši ar sevi. Viņiem svarīgi iemācīties kontrolēt savas jūtas, vēlmes un emocijas. Šie cilvēki ir daudzpusīgi un varētu dzīvē daudz ko sasniegt, ja vien neapstātos pusceļā. Viņiem nepieciešams sajust, ka viņi ir vajadzīgi, ka no viņiem daudz kas atkarīgs. Trešās dekādes Lauvām nebūtu vēlams ķerties uzreiz pie vairākiem darbiem vienlaikus, bet jācenšas veltīt visu enerģiju vienam konkrētam mērķim.

Work

Jau no pašas bērnības Lauviņas domā par pareizu profesijas izvēli. Sabiedrība no viņiem gaida nozīmīgus ieguldījumus. Lauvas nevēlas noņemties ar sīkumiem vai būt padotā lomā, viņi tiecas pēc atbildības un ir samērā nenogurdināmi. Lauvām īpaši nepatīk sekot citu darbam, tomēr no padotajiem viņi prasa pamatīgu atdevi. Viņi ir lieliski firmu vadītāji, jo prot skatīt visu kopumā un atbalstīt vajadzīgo, kā arī cienīt citu darbu. Lauvas necietīs, ja viņu darbs tiks pārtraukts vai kritizēts, tādēļ ieteicams neatkarīgs darbs, kurā viņi paši būs sev priekšnieki. Lauvas var izvēlēties administratīvu darbu, rāpties augšup pa hierarhijas kāpnēm. Viņiem padodas politika, var darboties kultūras jomā vai šovbiznesā. Var būt lieliski fizkultūras pasniedzēji. Lauva var strādāt par menedžeri, advokātu, konsultantu, juvelieri, aktieri, diplomātu, taksistu un pat santehniķi. Lauvām patīk labi pelnīt, bet viņi arī pamatīgi tērējas. Bieži vien viņi izvēlas dzīvesveidu, kādu nevar atļauties, tamdēļ naudu aizņemas no citiem. Lauvas ir ļoti azartiski, arī tur var izputēt viņu krātā naudiņa. Arī sievietes Lauvas tiecas pakāpties pa karjeras kāpnēm. Pat precētām viņām lieliski izdodas sabalansēt mājas soli ar darbu. Viņas bieži dodas komandējumos, daudz ceļo. Lai kādā darbā Lauviņa nestrādātu, viņai svarīgi nepārtraukti dzirdēt komplimentus. Slavas dziesma ir domāta tieši Lauvas ausīm. Ja Lauva zaudēs interesi par veicamo darbu, viņš vienkārši pārtrauks to darīt.

Children

Ja jūsu ģimenē piedzimis Lauva, esiet gatavs pārmaiņām – pasaulē taču nācis pats zvēru karalis! Šie mazuļi ir gatavi dabūt visu ko vēlas. Viņu pirmie vārdi nav tētis un mamma, bet gan - es gribu. Tomēr vecāki nespēj atteikt savam apburošajam bērniņam. Lauvēni ir jautri, dzīvespriecīgi un draiski, vien līdz brīdim, kamēr jūs glaudīsiet viņus pa spalvai. Jums vienkārši jādara tā, kā viņi vēlas, citādi mazās majestātes apvainosies. Lauvas jau no agras bērnības pieradušas komandēt pat par sevi vecākus bērnus. Viņi apzinās sevi kā personību un ir ļoti pašlepni. Neapšaubāmi, ka viņiem patīk padižoties. Lauvas audzināmi stingri, bet ar lielu iejūtību un maigumu. Jūs taču negribēsiet, lai Lauvēns meklētu padomu patstāvīgi, ne ģimenē. Loģiski, ka arī skolā Lauva uzņemas līdera lomu. Taču viņš nedara to tāpēc, lai izceltos. Lauvai jau šūpulī ielikts aizstāvja un vadoņa talants. Apkārtējie labprāt ļauj uzņemties viņam vadību. Tikai ne skolotāji, jo viņiem grūti pierast pie domas, ka pavēlēt varētu mazs bērns. Pašam vaininiekam problēmu ar skolu nav. Tikai attiecībās ar pieaugušajiem vajadzētu būt diplomātiskākam. Lauvas - tīņi ātri pamana pretējo dzimumu, un pārejas laiks viņiem ir ļoti grūts. Viņiem raksturīga bieža iemīlēšanās un spēcīgas emocijas. Visas viņu draudzības un mīlestības ir dramatiskas. Lauvas nelaime ir tāda, ka viņš neklausa padomiem un visu vēlas izbaudīt pats. Savu egoismu gan Lauvai vajadzētu ierobežot, ja viņš grib sasniegt laimi.

Marriage

Ja jūsu laulātais draugs ir Lauvas zīmē dzimusi sieviete, tad ziniet, ka jums vislabāk atrasties augstā amatā. Lauvām patīk greznība, nauda, viņas vienmēr labi izskatīsies, sagādājot vīram prieku. Lauvas prot novērtēt vīra centienus pēc panākumiem, atbalsta viņu. Ir labas mājsaimnieces. Vīrieši ir sentimentāli, augstsirdīgi un ļoti greizsirdīgi vīri. Viņiem patīk atrasties sabiedrībā kopā ar skaistu sievieti. Ideāli mīļākie! Lauvas zīmē dzimušie ir samērā egoistiski laulātie, mīl valdīt pār otru cilvēku, viņiem ir svarīgi justies mīlētiem un vajadzīgiem.​

Health

Lauva cilvēka ķermenī valda pār sirdi, asinsriti. Tipiska Lauva parasti labi izskatās, kaut arī nejūtas vesels. Visbiežāk daba ir apveltījusi Lauvu ar labu veselību, viņa vaigi vienmēr zied gluži kā rozes un acis spīd. Tomēr nereti tieši Lauva ir tas, kurš sabojā savu veselību ar kaitīgiem ieradumiem, kuru viņam netrūkst. Pat ja saslimst, Lauva tomēr ātri izveseļojas. Viņu ķermenis ir lieliski veidots. Lauvas ir dzīvespriecīgi, un jau tas vien palīdz viņiem izbēgt no slimībām. Viņi lepojas ar savu labo veselību gluži tā, it kā tas būtu viņu nopelns. Zināmā mērā tā arī ir, jo Lauva nodarbojas ar sportu un seko savam ķermenim. Tomēr par ļaunu nāk tas, ka Lauva pārāk paļaujas uz savu veselību un mēdz bez vajadzības riskēt, sak, viņam jau nekas nenotikšot. Pārvērtējot savus spēkus, Lauva nereti savārgst, jo organisms jau nav visu varens. Visbiežāk viņš vienkārši pārpūlas. Pati neaizsargātākā vieta viņa ķermenī ir sirds. Emocionāla spriedze atstāj lielu negatīvu iespaidu uz sirdsdarbību, tai skaitā arī asinsriti. Šajā sakarā iespējamas tādas saslimšanas kā anēmija, leikēmija, artrīts, angīna, podagras, nervu depresijas, asins izplūdumi (īpaši acī), spazmas, apdegumi un vasaras raibumi. Lauvām patīk labi paēst, iedzert un arī uzsmēķēt. Viņiem grūti turēties pretī jebkura veida kārdinājumiem. Protams, ka tas atstāj iespaidu uz veselību. Visas Lauvas kaites un slimības ir īsas, bet samērā asas un ar augstu temperatūru. Lauvas labāk ārstēt dabiski, ar zāļu tējām un homeopātiski. Viņam par labu nāks tējas, sulas, vitamīni, maizes - kartupeļu diēta, augļi un ķiploki lielā daudzumā. Lauvas veselību tāpat var ietekmēt gan aizvainots pašlepnums, gan neatbildēta mīlestība, tāpēc apkārtējiem jābūt saudzīgiem pret šo zvēru karali. Labākās zāles viņam ir saskaņa, mīla un glaimi. Pats galvenais Lauvai būtu regulēt savu enerģiju, neriskēt, mest pie malas smēķēšanu un nelietot alkoholu. Kritiskākais vecums – ap piecdesmit gadiem.

Menu

Mēdz uzturā atļauties daudz ko lieku, tāpēc viņam jāpievērš uzmanība savam svaram. Ieteicama stingra diēta, kurā obligāti jābūt selerijām. Iecienītie augļi - apelsīni, vīģes un žāvēti augļi. Aizliegti trekni ēdieni, tumšā gaļa un konditorejas izstrādājumi. Veselību labi ietekmēs vilkābeles ziedu un augļu uzlējums. Der zilenes, prosas biezputra un olas dzeltenums. Tējas vietā jādzer kakao. Lauva mēdz panašķēties ar kukurūzu, zemesriekstiem, it īpaši ar olīvām un kokosriekstiem.

Compatibility

Gan Lauvas vīrietis, gan sieviete savu dzīvi var saistīt ar Aunu, Dvīņiem vai Strēlnieku. Vislabākā no šīm savienībām Auns - Lauva ir tad, ja šajā saderībā Auns ir galva, bet Lauva sirds. Šīs būs ļoti vētrainas attiecības, kurās abi partneri būs līdzvērtīgi. Šo kopdzīvi var sarežģīt vienīgi finanšu problēmas. Ja tā ? Lauvai būs jākļūst praktiskākai. Abiem ir svarīga personas brīvība, ko viņi viens otram arī ļaus. Viņu starpā pastāv laba seksuālā saderība. Lauvas savienība ar Strēlnieku arī ir ieteicama. Kaut arī abu intereses ir diezgan atšķirīgas, tomēr viņiem itin viegli izdodas panākt kompromisus. Strēlnieks atzīs Lauvas vēlmi pēc karjeras veidošanas, savukārt Lauva kā pateicībā apveltīs Strēlnieku ar īstu mīlestību. Lauvai nevajadzētu ierobežot Strēlnieka sānsoļus, jo tie būs visai nevainīgi. Bet, ja Lauva parādīs iniciatīvu intīmās attiecībās, tad Strēlnieks pat nemeklēs citas iespējas. Jau sliktāka Lauvas savienība ar Dvīni. Sākumā viņu attiecības ir lieliskas, taču jau drīz parādās saspīlējums. Visbiežāk tas ir Dvīnis, kurš vienkārši pazūd no Lauvas dzīves. Nereti gadās, ka no lielās sākuma mīlas drīzumā nekas vairs nav palicis pāri. Ja tomēr esat izšķīries par šīm attiecībām, tad centieties padarīt savu kopdzīvi daudzveidīgāku un aktīvāku. Lauvas vīrietis var veidot draudzīgas attiecības ar Aunu, Dvīņiem, Lauvu un Ūdensvīru. Lauvas sieviete ar Aunu, Dvīņiem, Lauvu, Svariem, Strēlnieku. Seksā kā viens, tā otrs sader ar Dvīņiem, Lauvu un Zivi.