Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Āraiši - Cēsu AO

7:13 AM Āraiši
7:30 AM Cēsu AO
Ģikši-Cēsis 5070 AS CATA
€0.95
10km
17min
8:15 AM Āraiši
8:30 AM Cēsu AO
Cēsis-Līvi-Ģikši-Melturi-Cēsis 5275 AS CATA
€0.95
11km
15min
9:03 AM Āraiši
9:16 AM Cēsu AO
Zaube-More-Līgatne-Cēsis 6245 AS CATA
€0.85
8km
13min
9:13 AM Āraiši
9:25 AM Cēsu AO
Skujenes skola-Sērmūkši-Skujene-Ģikši-Cēsis 6252 AS CATA
€0.85
8km
12min
10:43 AM Āraiši
10:55 AM Cēsu AO
Rīga-Āraiši-Cēsis 7731 AS CATA
€0.90
8km
12min
2:06 PM Āraiši
2:18 PM Cēsu AO
Ģikši-Cēsis 5070 AS CATA
€0.85
8km
12min
4:29 PM Āraiši
4:50 PM Cēsu AO
Cēsis-Līvi-Melturi-Ģikši-Cēsis 5275 AS CATA
€1.00
12km
21min
4:36 PM Āraiši
4:48 PM Cēsu AO
Ģikši-Cēsis 5070 AS CATA
€0.85
8km
12min
4:38 PM Āraiši
4:50 PM Cēsu AO
Skujenes skola-Sērmūkši-Skujene-Ģikši-Cēsis 6252 AS CATA
€0.85
8km
12min
5:43 PM Āraiši
5:55 PM Cēsu AO
Rīga-Āraiši-Cēsis 7731 AS CATA
€0.90
8km
12min