Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Rīgas SAO - Valmieras AO

Show past schedules
5:40 AM Rīgas SAO
7:50 AM Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
114km
2h 10min
7:30 AM Rīgas SAO
9:40 AM Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
114km
2h 10min
9:00 AM Rīgas SAO
11:10 AM Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
114km
2h 10min
10:05 AM Rīgas SAO
12:15 PM Valmieras AO
Rīga-Valmiera-Seda-Valka 7600 SIA VTU Valmiera
€4.85
114km
2h 10min
10:50 AM Rīgas SAO
1:00 PM Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
114km
2h 10min
11:45 AM Rīgas SAO
1:55 PM Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
114km
2h 10min
12:45 PM Rīgas SAO
2:55 PM Valmieras AO
Rīga-Valmiera-Mazsalaca-Rūjiena 7744 SIA VTU Valmiera
€4.85
114km
2h 10min
1:35 PM Rīgas SAO
3:40 PM Valmieras AO
Rīga-Valmiera-Rūjiena 7743 AS Nordeka
€4.85
114km
2h 5min
2:20 PM Rīgas SAO
4:30 PM Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
114km
2h 10min
3:05 PM Rīgas SAO
5:15 PM Valmieras AO
Rīga-Valmiera-Mazsalaca-Rūjiena 7744 SIA VTU Valmiera
€4.85
114km
2h 10min
3:55 PM Rīgas SAO
6:05 PM Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
114km
2h 10min
4:50 PM Rīgas SAO
7:05 PM Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
114km
2h 15min
5:35 PM Rīgas SAO
7:50 PM Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
114km
2h 15min
6:20 PM Rīgas SAO
8:30 PM Valmieras AO
Rīga-Valmiera-Rūjiena-Naukšēni-Rūjiena 7743 SIA VTU Valmiera
€4.85
114km
2h 10min
6:35 PM Rīgas SAO
8:40 PM Valmieras AO
Rīga-Valmiera-Seda-Valka 7600 SIA VTU Valmiera
€4.85
115km
2h 5min
7:20 PM Rīgas SAO
9:30 PM Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
114km
2h 10min
8:10 PM Rīgas SAO
10:20 PM Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
114km
2h 10min
9:20 PM Rīgas SAO
11:30 PM Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
114km
2h 10min
10:50 PM Rīgas SAO
12:50 AM Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
114km
2h