Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Rīgas SAO - Varšava

12:30 PM Rīgas SAO
11:30 PM Varšava
Rīga-Bonna 1013 SIA "Norma A"
11h
12:30 PM Rīgas SAO
11:30 PM Varšava
Rīga-Freiburga 1011 SIA "Norma A"
11h
12:30 PM Rīgas SAO
11:30 PM Varšava
Rīga-Minstere 1014 SIA "Norma A"
11h
12:30 PM Rīgas SAO
11:30 PM Varšava
Rīga-Prāga 8660 SIA "Norma A"
11h
4:10 PM Rīgas SAO
5:00 AM Varšava
Rīga-Viļņa-Varšava(tranzīts no Tallinas) 8998 AS "TOKS"
€30.00
12h 50min
6:00 PM Rīgas SAO
5:30 AM Varšava
Rīga-Berlīne 8450 SIA "Norma A"
11h 30min
6:00 PM Rīgas SAO
6:30 AM Varšava
Rīga-Krakova-Sofija 8666 SIA "Norma A"
12h 30min