Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Valmieras AO - Rīgas SAO

4:50 AM Valmieras AO
7:00 AM Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
113km
2h 10min
5:40 AM Valmieras AO
7:45 AM Rīgas SAO
Valka-Valmiera-Rīga 7600 SIA VTU Valmiera
€4.85
114km
2h 5min
5:55 AM Valmieras AO
8:10 AM Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
113km
2h 15min
6:40 AM Valmieras AO
8:55 AM Rīgas SAO
Rūjiena-Mazsalaca-Valmiera-Rīga 7744 SIA VTU Valmiera
€4.85
113km
2h 15min
7:05 AM Valmieras AO
9:15 AM Rīgas SAO
Valka-Seda-Valmiera-Rīga 7600 SIA VTU Valmiera
€4.85
113km
2h 10min
7:40 AM Valmieras AO
9:45 AM Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
113km
2h 5min
9:10 AM Valmieras AO
11:20 AM Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
113km
2h 10min
10:50 AM Valmieras AO
1:00 PM Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
113km
2h 10min
11:30 AM Valmieras AO
1:35 PM Rīgas SAO
Valka-Seda-Valmiera-Rīga 7600 SIA VTU Valmiera
€4.85
113km
2h 5min
1:15 PM Valmieras AO
3:25 PM Rīgas SAO
Valka-Seda-Valmiera-Rīga 7600 SIA VTU Valmiera
€4.85
113km
2h 10min
1:45 PM Valmieras AO
3:55 PM Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
113km
2h 10min
2:35 PM Valmieras AO
4:45 PM Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
113km
2h 10min
3:30 PM Valmieras AO
5:40 PM Rīgas SAO
Valka-Seda-Valmiera-Rīga 7600 SIA VTU Valmiera
€4.85
113km
2h 10min
5:00 PM Valmieras AO
7:10 PM Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA VTU Valmiera
€4.85
113km
2h 10min
6:15 PM Valmieras AO
8:25 PM Rīgas SAO
Rūjiena-Valmiera-Rīga 7743 SIA VTU Valmiera
€4.85
113km
2h 10min
7:00 PM Valmieras AO
9:05 PM Rīgas SAO
Rūjiena-Valmiera-Rīga 7743 AS Nordeka
€4.85
113km
2h 5min
7:55 PM Valmieras AO
10:05 PM Rīgas SAO
Valka-Seda-Valmiera-Rīga 7600 SIA VTU Valmiera
€4.85
113km
2h 10min