Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Rīga - Jēkabpils

Show past schedules
7:30 AM Rīgas SAO
9:52 AM Jēkabpils (Kurzemes iela)
Rīga-Daugavpils 7983 AS "NORDEKA"
€5.70
140km
2h 22min
7:40 AM Rīga Pasažieru
9:47 AM Krustpils
Rīga - Daugavpils 802 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€4.40
2h 7min
7:50 AM Rīgas SAO
10:25 AM Jēkabpils AO
Rīga-Rēzekne 7992 AS "NORDEKA"
€5.70
141km
2h 35min
8:21 AM Rīga Pasažieru
10:39 AM Krustpils
Rīga - Krustpils 806 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€4.40
2h 18min
9:50 AM Rīga Pasažieru
11:51 AM Krustpils
Rīga - Zilupe 808 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€4.40
2h 1min
10:00 AM Rīgas SAO
12:27 PM Jēkabpils (Kurzemes iela)
Rīga-Daugavpils 7983 AS "NORDEKA"
€5.70
139km
2h 27min
10:25 AM Rīgas SAO
12:57 PM Jēkabpils (Kurzemes iela)
Rīga-Preiļi 7981 AS "NORDEKA"
€5.70
142km
2h 32min
10:55 AM Rīgas SAO
1:17 PM Jēkabpils AO
Rīga-Jēkabpils 7010 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
€5.70
140km
2h 22min
11:38 AM Rīga Pasažieru
1:15 PM Krustpils
Rīga - Rēzekne 2 702 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€5.10
1h 37min
11:50 AM Rīgas SAO
2:25 PM Jēkabpils AO
Rīga-Daugavpils 7983 SIA "Daugavpils autobusu parks"
€5.70
140km
2h 35min
1:02 PM Rīga Pasažieru
3:00 PM Krustpils
Rīga - Daugavpils 810 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€4.40
1h 58min
1:30 PM Rīgas SAO
4:07 PM Jēkabpils (Kurzemes iela)
Rīga-Daugavpils 7983 AS "NORDEKA"
€5.70
139km
2h 37min
2:40 PM Rīgas SAO
4:52 PM Jēkabpils (Kurzemes iela)
Rīga-Ludza-Kārsava 7611 SIA "NORMA-A"
€5.55
137km
2h 12min
2:50 PM Rīgas SAO
5:12 PM Jēkabpils AO
Rīga-Jēkabpils 7010 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
€5.70
141km
2h 22min
3:23 PM Rīga Pasažieru
5:39 PM Krustpils
Rīga - Krustpils 814 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€4.40
2h 16min
3:30 PM Rīgas SAO
5:48 PM Jēkabpils (Kurzemes iela)
Rīga-Daugavpils 7983 AS "NORDEKA"
€5.70
139km
2h 18min
4:05 PM Rīgas SAO
6:27 PM Jēkabpils (Kurzemes iela)
Rīga-Preiļi-Riebiņi-Preiļi 7981 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
€5.70
139km
2h 22min
4:19 PM Rīga Pasažieru
5:54 PM Krustpils
Rīga - Daugavpils 704 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€5.10
1h 35min
5:00 PM Rīga Pasažieru
6:57 PM Krustpils
Rīga - Zilupe 816 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€4.40
1h 57min
5:38 PM Rīga Pasažieru
7:38 PM Krustpils
Rīga - Daugavpils 818 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€4.40
2h
6:20 PM Rīgas SAO
8:45 PM Jēkabpils (Kurzemes iela)
Rīga-Dagda 7556 SIA "Daugavpils autobusu parks"
€5.70
139km
2h 25min
6:50 PM Rīgas SAO
9:05 PM Jēkabpils AO
Rīga-Jēkabpils 7010 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
€5.70
141km
2h 15min
7:05 PM Rīgas SAO
9:20 PM Jēkabpils AO
Rīga-Rēzekne 7992 SIA "NORMA-A"
€5.70
141km
2h 15min
7:20 PM Rīgas SAO
9:38 PM Jēkabpils (Kurzemes iela)
Rīga-Daugavpils 7983 AS "NORDEKA"
€5.70
140km
2h 18min
8:20 PM Rīgas SAO
10:38 PM Jēkabpils (Kurzemes iela)
Rīga-Daugavpils 7983 AS "NORDEKA"
€5.70
139km
2h 18min
9:10 PM Rīga Pasažieru
11:31 PM Krustpils
Rīga - Krustpils 822 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€4.40
2h 21min
9:20 PM Rīgas SAO
11:35 PM Jēkabpils AO
Rīga-Rēzekne 7992 SIA "NORMA-A"
€5.70
141km
2h 15min
Unfortunately there are no pending schedules at this day.