"ORKS" Apbedīšanas birojs 0

Rīgas iela 37, (ieeja no Miera ielas puses), Valmiera, LV-4201
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd.
Apraksts:
Viens no pirmajiem apbedīšanas pakalpojumu uzņēmumiem, kas sāka darbu pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas. Romiešu mitoloģijā ar vārdu "Orks" tiek apzīmēta mirušo valstība. Uzņēmuma vadītājam ir uzkrāta vairāk nekā 20 gadu darba pieredze apbedīšanas nozarē. Mūsu palīdzību izmanto klienti kā Vidzemē, tā arī citos Latvijas reģionos. Uzņēmums piedāvā pilnu apbedīšanas pakalpojumu klāstu, kas klientu pilnībā atbrīvo no prakstiskām rūpēm par tuvinieka apbedīšanu. Klientu izvēlei tiek piedāvāti līdz 40 zārku modeļi, tai skaitā arī Latvijā ražoti priedes, oša un ozolkoka zārki. Palīdzam arī noformēt visus nepieciešamos dokumentus, lai varētu reģistrēt nāvi un saņemt apbedīšanas pabalstu, Mēs izdarām visu, sākot ar mirušā aizvešanu no mājas un beidzoet ar bēru mielastu. Vienīgais apbedīšanas pakalpojumu sniedzējs Valmierā, kas piedāvā specializētos Mercedes Benz un Chrysler Grand Voyager katafalkus aizgājēju pavadīšanai pēdējā gaitā. Sniedzam arī pēc bēru pakalpojumus - kapu labiekārtošanu un apzaļumošanu.
Apkalpošanas teritorija:
Cēsis, Smiltene, Valka, Mazsalaca, Rūjiena, Burtnieku novads, Seda, Strenču novads, Trikāta, Dikļi, Matīši, Raunas novads, Rencēnu novads, Mārsēni
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"ORKS" Apbedīšanas birojs CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"ORKS" Apbedīšanas birojs CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Rituālie Pakalpojumi
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
44103090102
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 07.01.2014
Juridiskā adrese:
Valmiera, Rīgas iela 37, LV-4201
Iegūt pilnu juridisko informāciju