"Starts - Rīga Plus" SIA, montāžas un remonta darbi 0

Tvaika iela 27, Rīga, LV-1005
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
SIA "Starts-Rīga Plus" veic dažādu kravas celtņu, iekraušanas, izkraušanas iekārtu, rūpniecības iekārtu, kā arī dažāda veida metāla konstrukciju montāžu, demontāžu, remontu, modernizāciju, piegādi un servisa pakalpojumus.

Kompānijas galvenie darbības virzieni ir celšanas iekārtu un celšanas transporta montāža, modernizācija, diagnostika, kapitālais remonts, servisa apkalpošana un projektēšana.

SIA „Starts-Rīga” piedāvā visu veidu jaunu celtņu piegādi un montāžu, kā arī demontāžu-montāžu, modernizāciju un rezerves daļu piegādi celtņiem, kas jau atrodas ekspluatācijā, to skaitā celtņiem Sokol, Albatross, Kondor. Darbi tiek veikti kā pēc standarta parametriem, tā arī pēc pasūtītāja individuālā pasūtījuma.

Firmas darbība tiek veikta ne tikai Rīgā un Latvijas teritorijā, bet arī ārpus tās – Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Krievijā, Ukrainā.

SIA „Starts-Rīga” partneri jau vairākus gadus ir celtņu būvēšanas rūpnīca „KE Kranbau Eberswalde GmbH” (no 2010 gada „Ardelt”, Vācija), kompānija „DEMAG Cranes & Components” (Vācija), „Ralf Teichmann GmbH” (Vācija). Kā arī tiek uzturētas partnerattiecības ar dzelzceļa transporta uzņēmumiem.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Starts - Rīga Plus" SIA, montāžas un remonta darbi CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Starts - Rīga Plus" SIA, montāžas un remonta darbi CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Starts-Rīga Plus
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103502362
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 18.01.2012
Juridiskā adrese:
Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 145 k-1 - 17, LV-1013
Iegūt pilnu juridisko informāciju