"Pētergailis" SIA izdevniecība 0

Stabu iela 54 - 17, Rīga, LV-1011
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Apgādam „Pētergailis” - 25! Izdevniecība „Pētergailis” ir dibināta 1990. gadā. Pirms 25 gadiem klajā nāca pirmā apgādā izdotā grāmata - Elzas Ķezberes dzejas krājums „Profils stiklā” ar Sigismunda Vidberga ilustrācijām. Izdevniecības „Pētergailis” grāmatas un to autori ir ieguvuši neskaitāmas starptautiskas un Latvijas literatūras, kā arī grāmatu dizaina balvas. Īpaši jāatzīmē, ka pirmo reizi „Lielā mūzikas balva” tiek piešķirta par grāmatu - apgādā izdoto Zanes Gailītes monogrāfiju. Izdevniecība ir sadarbojusies ar daudziem Latvijas un ārvalstu izciliem un pazīstamiem rakstniekiem, dzejniekiem un zinātniskās literatūras autoriem. Apgāds vienmēr pievērsis lielu uzmanību grāmatu mākslinieciskajam un poligrāfiskajam noformējumam. Grāmatas ilustrējuši daudzi izcili latviešu un ārzemju mākslinieki.
Izdoti Latvijas grāmatniecībai un visai nacionālajai kultūrtelpai nozīmīgi izdevumi: „Latvijas mākslas vēsture”, „Latvijas balets”, „Latvijas baleta enciklopēdija”, „Par Rīgas mūziku un kumēdiņu spēli”, „Senie dzintara ceļi. No Rīgas līdz Bizantijai”, „Rīgas viesnīcu arhitektūra” un citi, ka arī sērijā „Latvijas laikazīmes” ietvertie darbi par izcilām Latvijas personībām, piemēram, Gunāru Birkertu, Ojāru Vācieti vai Leonīdu Vīgneru.
Izdevniecība „Pētergailis” specializējas daiļliteratūras, zinātniskās un uzziņu literatūras, bērnu literatūras un mācību grāmatu izdošanā.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Pētergailis" SIA izdevniecība CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Pētergailis" SIA izdevniecība CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
PĒTERGAILIS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003005936
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 03.06.1991
Juridiskā adrese:
Rīga, Ģertrūdes iela 19/21, LV-1011
Iegūt pilnu juridisko informāciju