"Bohman Riga Hardwoods" SIA, Cēlkoki, nažfinieri, terases dēļi, SIHGA 0

Biķernieku iela 121, Rīga, LV-1021
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
"Bohman Riga Hardwoods" SIA.
Mūsu specialitāte ir koksnes materiāli visā to daudzveidībā un produkti, kas nepieciešami koksnes pārtapšanai estētiskā gala produktā.

Mūsu piedāvājuma klāstā ir visdažādāko koku sugu nažfinieri un finiera maliņu materiāli, cēlkoku kaltēti zāģmateriāli, lapegles, tropisko koku, termokoksnes terases dēļi un fasādes apšuvuma dēļi, PVC kompozītmateriāla terases dēļi, līmētas logu brusas, cēlkoku parketa dēļi, accoya koksnes zāģmateriāli. Piedāvājumā ir arī palīgmateriāli finiera savilkšanai un balansa papīrs finierēšanai.

Koka terašu, fasāžu un koka ēku konstrukciju stiprināšanai piedāvājam SIHGA GmbH profesionālu furnitūru kokam un koka būvkonstrukcijām – dažāda pielietojuma skrūves, izjaucamus savienojumus koka paneļu un siju sastiprināšanai, skrūves un neredzamos stiprinājumus terasēm, regulējamas atbalsta kājas terasēm, stiprinājumus fasādes dēļiem, regulējamas atbalsta pēdas koka kolonām un koka karkasiem, izjaucamus profesionālus savienojumus ēku paneļiem, sijām un starpsienām.

Mēs spējam īsā laikā piegādāt jums visus nepieciešamos materiālus.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Bohman Riga Hardwoods" SIA, Cēlkoki, nažfinieri, terases dēļi, SIHGA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Bohman Riga Hardwoods" SIA, Cēlkoki, nažfinieri, terases dēļi, SIHGA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Bohman Riga Hardwoods
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103267101
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 05.01.2010
Juridiskā adrese:
Rīga, Biķernieku iela 121, LV-1021
Iegūt pilnu juridisko informāciju