Helio Media SIA 0

Dzirnavu iela 105, Rīga, LV-1011
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Helio Media SIA ir Tet (Lattelecom) meitas uzņēmums, kurš veido un attīsta unikālu televīzijas saturu gan Tet televīzijā, gan piedāvājot to arī citu operatoru klientiem. Helio Media piedāvā reklāmas pakalpojumus gan Televīzijā, gan Interneta vidē. Mēs lepojamies ar saviem aizraujošajiem TV kanāliem – 360TV un STV Pirmā!, ko iemīļojuši pašmāju skatītāji, kā arī ar lielāko un iecienītāko uzziņu platformu Latvijā – 1188.lv, kur uzņēmumi gan ievieto informāciju par sevi, gan sniedz lasītājiem noderīgus padomus un ieteikumus.
Mēs varam Tavam uzņēmumam piedāvāt visdažādākās reklāmas iespējas atbilstoši Tavām vajadzībām un auditorijai. Neatkarīgi no tā, vai esi liels uzņēmums, vai pavisam neliels veikaliņš vai amatnieks – ja tev ir bizness, mēs varam palīdzēt tam augt. Augsim kopā!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Uzziņu dienests 1188 CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Uzziņu dienests 1188 CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Helio Media
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103360903
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 27.12.2010
Juridiskā adrese:
Rīga, Dzirnavu iela 105, LV-1011
Iegūt pilnu juridisko informāciju