"Libava" restorāns, SIA "Romance L" 0

Vecā Ostmala 29, Liepāja, LV-3401
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
"Restorāns Libava piedāvā ēdienkarti ar plašāko zivju ēdienu izlasi pilsētā, kā arī ar izsmalcinātiem gaļas, veģetāriem un vegāniskiem ēdieniem. Katru darba dienu piedāvājam arī sātīgas biznesa pusdienas.Piedāvājam arī Jūsu vajadzībām izvēlētu ēdienkarti un bāra sortimentu Libavā rīkotajiem pasākumiem.Vasarā iespējams baudīt mielastu Tirdzniecības kanāla malā – brīnišķīgajā vasaras terasē, kā arī uz pontona, kur ērtajos sēžammaisos Jūs viegli šūpos garāmbraucošo laivu radītie viļņi.

Izsenis, tagadējajās restorāna telpās bijis krogs Pie melnās bumbas, kurā lielākoties lustējušies zvejnieki pēc veiksmīgas zvejas. Pie ēkas bija arī zivju tirgus, kur loms tika tirgots tieši no laivām. Saglabājot tradīcijas, restorānā jūras tēma dominē gan interjerā, gan ēdienkartē."
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Libava" restorāns, SIA "Romance L" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Libava" restorāns, SIA "Romance L" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Romance L
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
52103062691
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 23.10.2012
Juridiskā adrese:
Liepāja, Vecā ostmala 29, LV-3401
Iegūt pilnu juridisko informāciju